Sierpniowe premiery w Comedy Central (zdjęcie)

W sierpniu w Comedy Central wielkie powroty kolejnych sezonów znanych i lubianych seriali. Na widzów czeka czwarty sezon „Jednego gniewnego Charliego” z Charliem Sheenem w roli głównej oraz trzeci sezon „Dwóch spłukanych dziewczyn”. Nie zabraknie również dalszych międzypokoleniowych kłótni w serialu „Ojcowie”.

„Ojcowie”
„Ojcowie” to nowy serial o relacjach ojców z ich dorosłymi dziećmi. W tej międzypokoleniowej komedii nie brakuje zabawnych sytuacji z życia głównych bohaterów. Eli i Warner, oprócz tego, że razem prowadzą firmę zajmującą się tworzeniem gier komputerowych, są najlepszymi przyjaciółmi. Ich życie wywraca się do góry nogami, gdy ich ojcowie nagle postanawiają zamieszkać ze swoimi dziećmi. Serial został wyprodukowany przez Setha MacFarlane’a, twórcę takich hitów jak „Ted”, „Family Guy” czy film „Milion sposobów, jak zginąć na zachodzie”.
Emisja: niedziela, godzina 21:00

„Jeden gniewny Charlie”
Na początku czwartego sezonu „Jednego gniewnego Charliego” na widzów czekały wielkie zmiany – po głośnym odejściu z obsady Selmy Blair, w serialu pojawiła się seksowna pani psycholog – dr Jordan Denby (w którą wciela się aktorka Laura Bell Bundy). W kolejnych odcinkach pojawią się niefortunne zbiegi okoliczności, policjanci i więźniowie, a także mnóstwo romansów, co gwarantuje, że widzowie z pewnością nie będą się nudzić. Ponadto, Charlie odgadnie przyczynę wybuchów złości u swoich pacjentów…
Premiera: niedziela, 17 sierpnia, godzina 21:00

comedycentrakjedengniewny

„Dwie spłukane dziewczyny”
Kolejne przygody Max i Caroline nie przestają bawić i zaskakiwać. Okaże się, że teściową Max jest czarnoskóra eks-striptizerka, staruszek o imieniu Lester może być bardzo niebezpieczny, a także, że zakłady bukmacherskie przysporzą sporo kłopotów… W jednym z odcinków trzeciego sezonu widzowie zobaczą gościnny występ Lindsay Lohan, która wcieli się w ekscentryczną klientkę dziewczyn.
Premiera: niedziela, 24 sierpnia, godzina 21:30

comedycentraldwiespłukane

„Przyjaciele”
Serial komediowy o grupie przyjaciół mieszkających na Manhattanie. Phoebe, Monica, Chandler, Joey i Ross spotykają się w kawiarni Central Perk i wtedy zaczyna się ich wspólna przygoda. To bohaterowie, których przedstawiać nie trzeba. Niezmiennie bawią i opowiadają absurdalne historie. W sierpniu wszystkie dziesięć sezonów serialu tylko w Comedy Central.
Emisja: poniedziałek-niedziela, godzina 22:00 (dwa odcinki)

comedycentralprzyjaciele

Weekendowe maratony:

„Hoży doktorzy” 6, 7 i 8
Emisja: 2-4 sierpnia, sobota-niedziela, od godziny 13:50

„Jak poznałem waszą matkę” 2 i 3
Emisja: 9-10 sierpnia, sobota-niedziela, od godziny 13:50

„Jeden Gniewny Charlie” 1 i 2
Emisja: 16-17 sierpnia, sobota-niedziela, od godziny 13:50

„Dwie spłukane dziewczyny” 1
Emisja: 23-24 sierpnia, sobota-niedziela , od godziny 13:50

„Dwóch i pół” 2 i 3
Emisja: 30-31 sierpnia, sobota-niedziela, od godziny 13:50

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *