2-8 sierpnia w TV Puls

Mimo lata w tygodniu 2-8 sierpnia w TV Puls sporo filmowych premier. Już w sobotę jako pierwsza telewizja ogólnodostępna w kraju TV Puls pokaże film familijny „Yoko: przygody małego Yeti”, który jest idealną propozycją dla całych rodzin. W Mocnym Sobotnim Kinie premierę będzie miał film akcji „Pod nadzorem” z Dolphem Lundgrenem w roli głównej.

W poniedziałek stacja zaprasza na premierę horroru „Raz, dwa, trzy umierasz ty”, w którym występuje m.in. David Oakes znany z roli Juana Borgii w serialu „Rodzina Borgiów”. We wtorek kolejna premiera: tym razem to gratka dla fanów jedynych w swoim rodzaju produkcji wytwórni The Asylum – film „Lot śmierci” z Deanem Cainem w roli głównej. Tym razem ludzkość zmierzy się z potęgą wulkanów. TV Puls pokaże ten film jako pierwsza telewizja w Polsce. Kolejną premierą tygodnia będzie intrygujący thriller „Czysta karta” z udziałem Erica Stoltza („Pulp Fiction”, „Rob Roy”, „Efekty motyla”). Ale to nie wszystko: TV Puls pokaże też takie klasyki akcji, jak „Pocałunek smoka” i „Człowiek z blizną”, komedię „Pan Magoo” z Lesliem Nielsenem oraz film familijny „Czarodziej Kazaam” z Shaquillem O’Neillem, byłą gwiazdą ligi NBA w roli głównej. Ponadto stacja zaprasza na seriale „Trzynasty Apostoł” (2. sezon) oraz „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” (7. sezon).

„Yoko: przygody małego Yeti” – PREMIERA
familijny, Niemcy/ Austria/ Szwecja 2012, reż. Franziska Buch, wyst.: Jamie Bick, Friedrich Heine, Lilly Reulein, Jessica Schwarz
Bohaterem filmu jest jedenastoletnia Pia, która cierpi po stracie ojca. Jest smutna i zagubiona. Pewnego dnia w jej życiu pojawia się Yoko, tajemniczy mały yeti, który ukrywa się przed kłusownikiem van Sneiderem. Obdarzony niezwykłymi mocami Yoko szybko zaprzyjaźnia się z Pią i wspólnie próbują przeciwstawić się van Sneiderowi. Pia musi także pomóc przyjacielowi wrócić w Himalaje, gdyż europejski klimat nie sprzyja mu.
Emisja: sobota, 2 sierpnia, godzina 10:00

„Czarodziej Kazaam”
familijny, USA 1996, reż. Paul Michael Glaser, wyst.: Shaquille O’Neal, Francis Capra, Ally Walker
Współczesna wersja opowieści o Alladynie i dżinie ukrytym w lampie. Tym razem czarnoskóry dżin Kazaam ląduje w Ameryce i ma spotkać się ze swoim przeznaczeniem. W roli dżina występuje bardzo znany amerykański koszykarz ligi NBA – Shaquille O’Neal.
Emisja: sobota, 2 sierpnia, godzina 15:00

„Pod nadzorem” – PREMIERA
akcja, Kanada/ USA 2003, reż. Sidney J. Furie, wyst.: Dolph Lundgren, Alex Karzis, Kata Dobó, Joseph Scoren
Bohater filmu to Sam Decker, były komandos, a obecnie nauczyciel historii, który po wielu miesiącach pracy postanawia opuścić szkołę. Ostatni dzień w pracy spędza pilnując uczniów, którzy za karę muszą zostać w szkole po godzinach. Wieczorem szkoła zostaje opanowana przez groźnych przestępców. Kiedy odkrywają, że w szkole przebywa nauczyciel wraz z uczniami, postanawiają pozbyć się świadków. Sam Decker musi stawić im czoła.
Emisja: sobota, 2 sierpnia, godzina 20:00

„Pocałunek smoka”
akcja, Francja/ USA 2001, reż. Chris Nahon, scen. Luc Besson, wyst.: Jet Li, Bridget Fonda, Tchéky Karyo
Pozornie przeciętny turysta – Liu – przyjeżdża do Paryża z walizką pełną broni i bransoletką trucizny. Tam, ma za zadanie pomóc francuskiej policji. Jednak wkrótce staje się świadkiem morderstwa, którego dokonał z zimną krwią inspektor Richard. Ścigany przez skorumpowanego glinę, ucieka z dowodem rzeczowym zbrodni jakim jest kaseta video. Kilka razy na jego drodze los stawia narkomankę i prostytutkę Jessicę. Wkrótce okazuje się, że razem mają wspólnego wroga. Film wyprodukował i napisał do niego scenariusz Luc Besson.
Emisja: niedziela, 3 sierpnia, godzina 20:00

„Człowiek z blizną”
akcja, USA 1983, reż. Brian De Palma, wyst.: Al Pacino, Michelle Pfeiffer, Mary Elizabeth Mastrantonio, Roberto Loggia, Steven Bauer
Klasyk gangsterskiego kina. Kubański emigrant Tony Montana opuszcza ojczyznę i przybywa do Miami. Razem z przyjacielem, Mannym Riberą, zaczyna pracować dla mafii narkotykowej.
Emisja: niedziela, 3 sierpnia, godzina 22:00

„Raz, dwa, trzy umierasz ty” – PREMIERA
horror, Wielka Brytania 2011, reż. Robert Heath, wyst.: David Oakes, Jason Maza, Jennie Jacques, Jack Gordon, Tom Kane
Dla piątki studentów świętujących zakończenie pierwszego roku, bohaterów filmu „Raz, dwa, trzy umierasz ty”, impreza robi się nieprzyjemna, gdy podczas gry w „prawda czy wyzwanie” jeden z nich – Felix, zostaje na oczach wszystkich upokorzony. Przyjaciele nie podejrzewają, że wkrótce odczują skutki tego z pozoru błahego incydentu. Kilka miesięcy później starszy brat Felixa – Justin, organizuje imprezę, na którą wszyscy zostają zaproszeni. Nie przypuszczają jednak, że zamiast szalonej zabawy, zmuszeni zostaną do wzięcia udziału w brutalnej grze…
Emisja: poniedziałek, 4 sierpnia, godzina 00:20

„Lot śmierci” – PREMIERA
katastroficzny, USA 2014, reż. James Kondelik, Jon Kondelik, wyst.: Dean Cain, Robin Givens, Tamara Goodwin, wytwórnia: The Asylum
„Lot śmierci” przedstawia dramatyczną walkę o życie załogi i pasażerów samolotu, który znalazł się w samym środku erupcji wulkanu. W momencie, gdy niebezpieczna lawa i wulkaniczny popiół zagrażają ich bezpieczeństwu, pasażerowie stają do walki o własne życie, nie tylko z żywiołem ale i z towarzyszami lotu.
Emisja: wtorek, 5 sierpnia, godzina 20:00

„El Dorado: świątynia słońca”
przygodowy, Peru/ USA 2010, reż. Terry Cunningham, wyst.: Shane West, Natalie Martinez, Elden Henson
Druga część przygód archeologa Jacka Wildera, którego marzeniem jest znalezienie Eldorado – legendarnego „złotego miasta” Inków. Gdy Jack staje się właścicielem dziennika z czasów konkwistadorów, w którym znajduje się wiele cennych wskazówek na temat tego, jak dotrzeć do miasta, marzenia Jacka stają się bardziej realne.
Emisja: środa, 6 sierpnia, godzina 20:00

„Pan Magoo”
komedia, USA 1997, reż. Stanley Tong, wyst.: Leslie Nielsen, Kelly Lynch, Jennifer Garner, Malcolm McDowell
Nieudolny milioner – Quincy Magoo – zostaje wplątany w aferę kradzieży diamentu. Skradziony klejnot przypadkowo trafia w jego posiadanie! Prawdziwi złodzieje pragną jednak jak najszybciej odzyskać cenny kruszec. W ten sposób, pan Magoo staje się celem ścigających go rabusiów. Konsekwentnie udaje mu się jednak wychodzić bez szwanku z potyczek ze złoczyńcami, będąc całkowicie nieświadomym niebezpieczeństwa, które go otacza. Czy w ostatecznym starciu Magoo schwyta rabusiów i zostanie bohaterem?
Emisja: czwartek, 7 sierpnia, godzina 20:00

„Czysta karta” – PREMIERA
thriller, USA 2008, reż. John Kent Harrison, wyst.: Eric Stoltz, Lisa Brenner, Clancy Brown
Pewnego dnia Anne budzi się w celi śmierci w momencie wykonywania na niej wyroku śmierci. Nie wie dlaczego się tam znalazła, ani kim są ludzie ją otaczający. Przed śmiercią ratuje ją telefon od gubernatora, który oferuje jej wolność w zamian za uczestnictwo w tajnym eksperymencie. Zostanie jej wszczepiona pamięć młodej kobiety, która zmarła w tajemniczych okolicznościach. Dzięki Anne ma zostać odkryty motyw oraz zabójca Sarah. Jednak cała operacja ma podwójne dno, a wspomnienia, które powracają, nie dotyczą tylko zamordowanej Sarah.
Emisja: czwartek, 7 sierpnia, godz. 23:50

„Trzynasty Apostoł”, II sezon
sensacyjny, Włochy 2011, wyst.: Claudio Gioè, Claudia Pandolfi, Luigi Diberti
Główny bohater serialu „Trzynasty Apostoł” – Gabriel Antinori jest młodym księdzem i profesorem teologii, który wykłada na uniwersytecie. Gabriel koncentruje się na badaniu i przekraczaniu granic pomiędzy nauką, wiarą i zjawiskami paranormalnymi. Kieruje nim chęć poznania tajemnic życia, w tym celu współpracuje z instytucją o nazwie „Kongregacja prawdy”. Główny bohater poznaje piękną panią psycholog – Claudię, która reprezentuje bardziej sceptyczne podejście niż Gabriel. Ich współpraca tworzy niezwykłą chemię, która rodzi się z zestawienia racjonalności i wiary oraz nauki i duchowości. Razem odkrywają nowe możliwości, które pomagają im rozwikłać napotkane tajemnice.
Emisja: poniedziałek, godzina 21:50

„CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”, VII sezon
kryminalny, Kanada/ USA 2000, wyst.: William Petersen, Marg Helgenberger, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Eric Szmanda, Robert Hall, Paul Guilfoyle, Wallace Langham
Kontynuacja słynnej serii o pracy grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni. Codziennie prowadzą dochodzenia używając do tego najnowszych naukowo-technicznych metod, dzięki którym potrafią rozwikłać najtrudniejsze zagadki zabójstw.
Emisja: wtorek i środa, około godziny 22:00

„Barbie i trzy muszkieterki”
animacja, USA 2009, reż. wersji polskiej Agnieszka Zwolińska, reż. William Lau
Barbie jako młoda wieśniaczka – Corinna – jedzie do Paryża, by spełnić swoje marzenia i zostać muszkieterką! Tam, spotyka trzy inne dziewczyny, które marzą o tym samym. Czy dziewczynom uda się dostać na bal maskowy i ocalić pięknego księcia? Przygotuj się na wspaniałą przygodę, która potwierdzi słynne słowa muszkieterów: jedna za wszystkie, wszystkie za jedną!
Emisja: niedziela, 3 sierpnia, godzina 12:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *