2. sezon „Czy jesteś tak mądry jak ja?” na antenie kanału Da Vinci

Kanał telewizyjny Da Vinci przygotowuje drugi sezon swojej pierwszej lokalnej produkcji, programu „Czy jesteś tak mądry jak ja?”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Da Vinci

Premierowe odcinki pierwszego sezonu były emitowane w kanale od października do grudnia ubiegłego roku i w każdym z tych miesięcy program był najchętniej oglądaną propozycją kanału.

Obecnie na antenie powtarzane są odcinki z pierwszego sezonu, a stacja jest już na etapie nagrań uczestników do kolejnych odcinków.

Cieszę się, że nasza pierwsza produkcja spodobała się widzom. Kolejny sezon będziemy produkowali według takich samych zasad jak pierwszy. Pozostaną te same kategorie pytań i duety uczestników. Mamy nadzieję na podobne emocje oraz solidną porcję wiedzy i dobrej zabawy – powiedział szef kanału w Polsce Grzegorz Płaza.

Program ma formułę rodzinnego teleturnieju, w którym rywalizują duety uczestników tworzone przez młodszego i starszego członka rodziny. Uczestnicy odpowiadają na pytania z 10 kategorii poruszających szeroki zakres tematów od biologii, poprzez świat odkryć i wynalazków, historię, wielkie budowle czy tajemnice kosmosu.

Pierwszy odcinek drugiego sezonu teleturnieju „Czy jesteś tak mądry jak ja?” już na przełomie marca i kwietnia.

Źródło: Da Vinci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *