2. sezon kreskówki „Totalna Porażka: Przedszkolaki” na kanale Cartoon Network

13 września na kanale Cartoon Network odbędzie się premiera 2. sezonu kreskówki „Totalna Porażka: Przedszkolaki”. Długo wyczekiwane odcinki pokażą nowe perypetie bohaterów oryginalnego serialu, ale w wieku przedszkolnym. Emisja przewrotnej i zabawnej animacji od 13 września o godz. 15:20.

Sprawdź godziny emisji kreskówki „Totalna Porażka: Przedszkolaki” w PROGRAMIE TV

Można by się spodziewać, że w przedszkolu pełnym dzieci, które kiedyś zostaną gwiazdami reality show, właśnie te postaci będą powodować największe zamieszanie. Jednak nowy sezon kreskówki „Totalna Porażka: Przedszkolaki” udowodni, że przedszkolny opiekun może wprowadzić równie duży zamęt! Norbert Hatchet postanowi zrealizować niespełnione marzenie i wstąpić do muzycznego zespołu. Wróci też do ulubionej gry komputerowej, ale wykorzysta kod ułatwiający jej przejście.

Wszystko to spowoduje niezły bałagan, a poradzić sobie z nim mogą tylko przedszkolaki! Główni bohaterowie „Totalnej Porażki: Przedszkolaki” to ekipa dzieciaków o różnych charakterach i wyjątkowych temperamentach, jak poczciwy, zawsze przyjazny Owen i rezolutna Courtney, która jest pupilką nauczycieli i uwielbia być liderką. Ich przygód nie zabraknie w premierowym 2. sezonie serialu.

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Premiera 2. sezonu „Totalna Porażka: Przedszkolaki” już w poniedziałek 13 września o 15:20 w Cartoon Network. Emisja od poniedziałku do piątku o 15:20 w Cartoon Network.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *