2. sezon serialu „Krew z Krwi” wiosną w TVP2 HD

Dwójka podjęła decyzję o kontynuacji losów bohaterów serialu sensacyjnego „Krew z krwi”. 10-odcinkowa produkcja z Agatą Kuleszą w roli głównej na antenie TVP2 HD pojawi się wiosną 2015 roku. Serial wyreżyseruje jeden z najbardziej wyrazistych twórców filmowych młodego pokolenia – Jan Komasa.

Druga seria serialu sensacyjnego „Krew z krwi” to kontynuacja historii Karmen (w tej roli Agata Kulesza) – matki trojga dzieci, wdowy po zamordowanym gangsterze, która zmuszona jest przejąć jego rolę, by chronić własną rodzinę. Z pozoru spokojne i poukładane życie rodzinne Karmen zamienia się w piekło zbrodni i przestępstw, które – w finale pierwszej serii – doprowadzają Karmen do dramatycznej decyzji: ucieczki z Polski.

W drugim sezonie Karmen powraca do kraju. Próbuje ułożyć sobie życie z dala od świata, przed którym uciekła kilkanaście miesięcy wcześniej. Nie kontaktuje się z dawnymi znajomymi i rodziną, ma nową tożsamość, poznaje też mężczyznę, z którym zaczyna budować bliższą relację. Niestety okazuje się, że odcięcie się od dawnego życia nie jest proste i Carmen znów musi skonfrontować się z najgroźniejszymi wrogami – swoim bratem i ojcem.

Reżyserii drugiego sezonu serialu „Krew z krwi” podjął się Jan Komasa, jeden z najbardziej wyrazistych i najczęściej nagradzanych twórców filmowych młodego pokolenia, znany m.in. z takich produkcji jak „Sala Samobójców” czy „Miasto 44”. Zdjęcia realizowane są w Trójmieście, Elblągu, a także w Warszawie i okolicach. Podobnie jak w pierwszym sezonie, rejestracja obrazu odbywa się w jakości 4K, dzięki czemu TVP2 HD będzie mogła zaoferować widzom serial o doskonałej jakości nie tylko artystycznej, ale i wizualnej.

Obok Agaty Kuleszy w roli Karmen, na ekranie ponownie zobaczymy aktorów znanych z pierwszego sezonu serialu „Krew z krwi”, w tym: Andrzeja Andrzejewskiego, Iwonę Bielską, Izę Kunę, Jerzego Grałka, Mariusza Bonaszewskiego, Szymona Bobrowskiego, a także najmłodsze pokolenie aktorów reprezentowane przez Macieja Musiała, Małgorzatę Kozłowską i Natana Czyżewskiego.

W drugim sezonie pojawią się liczne nowe wątki i nowi bohaterowie, a do obsady dołączy plejada aktorskich znakomitości: Bartłomiej Topa, Jacek Poniedziałek, Adam Woronowicz, Gabriela Muskała, Roma Gąsiorowska, Kinga Preis, Przemysław Bluszcz, Piotr Głowacki, Tomasz Sobczak, Wiesław Komasa, Bartosz Gellner, Magdalena Popławska, Bartosz Żukowski, Anna Próchniak oraz Antoni Królikowski.

Druga seria serialu „Krew z krwi” powstaje na zlecenie TVP. Premiera już w marcu 2015 roku.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *