2. sezon serii „Cała prawda o zbrodni” w CI Polsat

Firma medialna A+E Networks realizuje drugą 6-odcinkową serię programu dokumentalnego „Cała prawda o zbrodni”. Nowy sezon zadebiutuje na kanale Crime+Investigation (CI Polsat) już w Poniedziałek Wielkanocny, 17 kwietnia o godzinie 22:00. Prowadzącymi program są ponownie psycholog śledczy Justyna Poznańska i dziennikarz Michał Fajbusiewicz. Partnerem redakcyjnym programu jest dziennik Fakt.

Sprawdź godziny emisji serii „Cała prawda o zbrodni” w PROGRAMIE TV

„Cała prawda o zbrodni” łączy elementy serii dokumentalnej, rekonstrukcji i publicystyki, analizując najbardziej tajemnicze zbrodnie, które wstrząsnęły Polską w ostatnich latach. W każdym odcinku widzowie mają szansę poznać całą prawdę o zbrodni dzięki wnikliwym rozmowom prowadzących z dziennikarzami i ekspertami np. psychologami, policjantami, kryminologami, patomorfologami, którzy zajmowali się daną sprawą. Prowadzący szukają odpowiedzi na pytania o motywy zbrodni, okoliczności ujawnienia morderstwa, a także przebiegu procesu.

W nowej serii zajmiemy się między innymi głośną sprawą Wampira z Bytowa – Leszka P., jednego z najgroźniejszych seryjnych morderców, który w 2017 roku może wyjść na wolność. Przyjrzymy się również tragicznej śmierci Zdzisława Beksińskiego – zamordowanego w swoim warszawskim mieszkaniu. Poznamy również wstrząsającą historię nauczycielki z Czarnej Białostockiej, która zabiła ucznia, kierując się zemstą wobec kochanka. W każdym odcinku gościem będzie również Dariusz Burliński, szef działu Wydarzenia w dzienniku Fakt.

Od 4 lat nieprzerwanie produkujemy polskie produkcje na potrzeby kanału Crime+Investigation Polsat – pod tym względem jesteśmy liderem gatunku na rynku. Dzięki naszym inwestycjom w pierwszym kwartale 2017 roku nasza oglądalność, jak i czas spędzony średnio przez widzów na kanale CI były o 25% wyższe niż w podobnym okresie rok wcześniej. Zeszłoroczna seria „Całej prawdy o zbrodni” przyciągnęła ponad 1,5 miliona. Z każdym kolejnym programem proponujemy widzom lepszą jakość i staramy się coraz bardziej zbliżać do prawdy – komentuje Izabella Wiley, dyrektor generalna w A+E Networks Poland

Za realizację „Całej prawdy o zbrodni” odpowiada firma Jolanta Gwardys Media, a ze strony A+E Networks producentem nadzorującym jest Agnieszka Kubiak. Premiera nowej serii „Całej prawdy o zbrodni” odbędzie się w poniedziałek, 17 kwietnia o godzinie 22:00 na kanale Crime+Investigation (CI Polsat).

Źródło: A+E Networks Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *