2. urodziny TTV (zdjęcie)

2 stycznia telewizja TTV kończy 2 lata. Przez ten czas udało jej się wypracować swój charakter programowy i pozycję rynkową. Stacja zdobyła też zaufanie i zainteresowanie widzów, dzięki czemu obecnie osiąga coraz wyższe wyniki oglądalności, co dobrze prognozuje na kolejny rok.

TTV to ogólnopolski kanał o charakterze społecznym. Rozpoczął swoją działalność 2 stycznia 2012 roku i od tego czasu cały czas się rozwija. Coraz bardziej rozbudowana oferta programowa, wyjątkowo duża liczba produkcji własnych, różnorodne formy i treści. To wszystko sprawia, że kanał cieszy się coraz większym zainteresowaniem widzów. Wyniki oglądalności wielokrotnie się zwiększyły od momentu rozpoczęcia działalności, by w sierpniu b.r. osiągnąć rekord. 28 sierpnia 2013 roku stacja uzyskała udział na poziomie 2,10% SHR w grupie komercyjnej i 1,72% SHR w grupie 4+. Szczególnie cieszy fakt, że największym zainteresowaniem cieszą się produkcje własne TTV, jak „Express”, „Blisko ludzi”, „Ostre cięcie”, 'Kossakowski. Szósty zmysł”, „Odlotowy ogród”, czy „Ola w trasie”. Dlatego trzeci rok działalności stacji na pewno będzie obfitował w kolejne interesujące premiery, o czym widzowie przekonają się już niedługo.

TTV to telewizja, w której pokazywane są emocje zawarte w prawdziwych ludzkich historiach. Tu nie ma fikcji, są prawdziwe emocje. Tym właśnie kanał wyróżnia się na rynku medialnym i taką ścieżką będzie podążał w kolejnym roku swojej działalności, licząc na kolejne sukcesy.

2urodzinyttv

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *