21-27 grudnia tygodniem premier w TV Puls

W tygodniu 21-27 grudnia TV Puls zaprezentuje specjalną rodzinną ramówkę dla całej rodziny. W ofercie stacji znajdzie się mnóstwo premier, w tym m.in. znakomite animacje „Ekspres polarny” i „Mickey: Bardziej baśniowe Święta” oraz mini-serial „Jan Paweł II” z Jonem Voightem w roli głównej. Ponadto TV Puls pokaże też film „Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły”, pierwszą część uwielbianej przez widzów sagi o piratach z popisową rolą Johnny’ego Deppa.

„Przyjaciel Świętego Mikołaja” – PREMIERA
familijny, Kanada 2010, reż. Robert Vince, reż. wersji polskiej Agnieszka Zwolińska, wyst. Madison Pettis, Bonnie Somerville, Wendi McLendon-Covey
Święty Mikołaj oraz jego nowy przyjaciel -€“ Łapa -€“ dowiadują się, że dzieci na całym świecie przestały czerpać radość ze świąt Bożego Narodzenia. Wyruszają więc w podróż do Nowego Jorku, aby to zmienić. Podczas wyprawy Święty Mikołaj traci jednak pamięć! Łapa wraz z sierotką o imieniu Quinn, jej nowym przyjacielem Willem oraz wspaniałą grupą gadających psiaków będą musieli sami uratować święta.
Emisja: sobota, 21 grudnia, godzina 11:55 i poniedziałek, 23 grudnia, godzina 9:05

„Mad Max”
akcja, Australia 1980, reż. George Miller, wyst.: Mel Gibson, Hugh Keays-Byrne, Joanne Samuel
Australia. Policjant miejscowej drogówki Max Rochtansky zajmuje się głównie łapaniem piratów drogowych. Nie angażuje się w walkę z bardziej zorganizowaną przestępczością. Jednak sytuacja zmienia się w momencie, gdy ginie jego przyjaciel, a następnie gang motocyklowy zabija mu rodzinę. Max odchodzi z policji i postanawia w pojedynkę wymierzyć im sprawiedliwość…
Emisja: sobota, 21 grudnia, godzina 20:00

„Jan Paweł II” (odc. 1) – PREMIERA
serial obyczajowy, Polska/ USA/ Włochy 2005, reż. John Kent Harrison, wyst. Jon Voight, Cary Elwes, Christopher Lee
Czteroodcinkowy serial biograficzny o życiu papieża Jana Pawła II. Akcja filmu zaczyna się od zamachu na życie głowy kościoła 13 maja 1981 roku, ale w retrospekcjach akcja wraca również do przeszłości, kiedy Karol Wojtyła debiutował publicznie w Wadowicach jako interpretator poezji. Postać papieża gra dwóch aktorów: Cary Elwes i Jon Voight, który za tę rolę został nominowany do nagrody Emmy w 2006 roku.
Premiera: niedziela, 22 grudnia, godzina 7:00.
Emisja: niedziela, godzina 7:00

„Przyjaciel Świętego Mikołaja 2: Świąteczne szczeniaki” – PREMIERA
familijny, USA 2012, reż. Robert Vince, wyst.: Cheryl Ladd, Danny Woodburn, Kaitlyn Maher
Biegunem Północnym zawładnęło najmłodsze pokolenie niesfornych gadających szczeniaczków. Po zdemolowaniu warsztatu Świętego Mikołaja słodkie psiaki chcą się zrehabilitować, więc zaczynają na własną… łapę spełniać świąteczne życzenia dzieci. I znowu wpadają w tarapaty, kiedy pewien chłopiec życzy sobie, żeby świąt w ogóle nie było. Szczeniaczki automatycznie spełniają jego prośbę, a duch świąt Bożego Narodzenia zaczyna znikać z powierzchni planety. Małe rozrabiaki i Pani Mikołajowa muszą znaleźć sposób na to, by cofnąć czar i uratować święta.
Emisja: niedziela, 22 grudnia, godzina 10:05 i wtorek, 24 grudnia, godzina 9:05

„Ekspres polarny” – PREMIERA
animacja, USA 2004, reż. Robert Zemeckis
Chłopiec, który wątpi w magię świąt Bożego Narodzenia wsiada do pociągu zmierzającego na biegun północny, do siedziby samego Świętego Mikołaja.
Emisja: niedziela, 22 grudnia, godzina 14:05 i środa, 25 grudnia, godzina 17:00

„Ostatni legion”
przygodowy, Francja/ Wielka Brytania/ Włochy 2007, reż. Doug Lefler, wyst.: Colin Firth, Ben Kingsley, John Hannah, Aishwarya Rai Bachchan
Targany wojną domową Rzym chyli się ku upadkowi. Rebelianci porywają cesarza -€“ Romulusa Augustusa -€“ który zostaje uwięziony na wyspie Capri. Dzięki pomocy swojego nauczyciela – Ambrosinusa -€“ oraz legionisty Aureliusa udaje się mu uciec. Młody cesarz postanawia odbudować dawne imperium. Udaje się zatem z żołnierzami do Bretanii, by odszukać ostatni rzymski legion i z jego pomocą uratować Rzym… Oparta na faktach epicka opowieść o losach nastoletniego cesarza rzymskiego.
Emisja: niedziela, 22 grudnia, godzina 20:00

„Pana Magorium Cudowne Emporium”
familijny, USA/ Kanada 2007, reż. Zach Helm, wyst.: Dustin Hoffman, Natalie Portman, Eric Applebaum, Jason Bateman, Ted Ludzik, Zach Mills
Nieśmiała Molly Mahoney jest asystentką w magicznym sklepie z zabawkami niezwykłego Pana Magorium. Gdy ów 243-letni ekscentryk przekazuje sklep w posiadanie Molly, jego cudowne zabawkowe imperium niespodziewanie traci swoją magię… A wszystko przez tajemniczą siłę, która zaczyna źle na niego wpływać. Sklep z dnia na dzień traci swój blask. Na szczęście niebawem okazuje się, że magia jest wokół nas, tylko trzeba w nią mocno uwierzyć…
Emisja: wtorek, 24 grudnia, godzina 10:50

„Kubuś Puchatek: Puchatkowego Nowego Roku”
animacja, USA 2002, reż. Ed Wexler, Gary Katona, Jamie Mitchell, reż. wersji polskiej: Joanna Wizmur, dubbing: Jacek Brzostowski (narrator), Jacek Czyż (Tygrysek), Jan Prochyra (Kłapouchy), Maciej Kujawski (Kubuś Puchatek), Mirosław Wieprzewski (Prosiaczek), Ryszard Nawrocki(Królik)
Kubuś i przyjaciele spędzają świąteczny czas w swoim gronie. Wspominają radosne chwile i odliczają minuty do Nowego Roku. Królik planuje zorganizować noworoczne przyjęcie. Puchatek i przyjaciele troszkę mu w tym przeszkadzają i Królik zaczyna się dąsać. Aby przywrócić świąteczną atmosferę, wszyscy składają noworoczne postanowienia. Prosiaczek postanawia zwalczyć swój strach, Kubuś ograniczyć jedzenie miodu, a Tygrysek obiecuje przestać brykać. Spędź Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjaciółmi!
Emisja: wtorek, 24 grudnia, godzina 12:40

„Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły”
przygodowy, USA 2003, reż. Gore Verbinski, wyst.: Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Geoffrey Rush, Jonathan Pryce
Pierwsza część rewelacyjnej sagi pirackiej, której specjalnie przedstawiać nie trzeba. Niezapomniany Johnny Depp jako kapitan Jack Sparrow, a obok niego m.in. Geoffrey Rush, Keira Knightley i Orlando Bloom. Karaiby, XVIII wiek. Kapitan Barbossa kradnie piracki statek kapitana Jacka Sparrowa – „Czarną Perłę” – a następnie atakuje miasto Port Royal i porywa córkę gubernatora – Elizabeth Swann. Sparrow zawiera sojusz z przyjacielem z dzieciństwa Elizabeth – Willem Turnerem. Na pokładzie najszybszego okrętu brytyjskiej floty „H.M.S. Interceptor” obaj wyruszają w pościg. Ci natomiast są ścigani przez narzeczonego Elizabeth – komandora Norringtona. Barbossa zmierza na tajemniczą wyspę – Isla de Muerte – gdzie dojdzie do ostatecznej rozgrywki. Okazuje się, że Barbossa i jego ludzie po zachodzie słońca przeistaczają się w armię żywych szkieletów. Związane jest to z klątwą, ciążącą na ukrytym skarbie.
Emisja: wtorek, 24 grudnia, godzina 20:00

„Mickey: Bardziej baśniowe święta” – PREMIERA
animacja, USA 2004, reż. Matthew O’Callaghan
Kolejna, po „Mickey: Baśniowe święta”, świąteczna animacja ze studia Disney, w której występują znani i kochani Kaczor Donald, Myszka Miki, Goofy, Kaczka Daisy, Myszka Minnie i wielu innych.
Emisja: środa, 25 grudnia, godzina 12:10

„Szósty zmysł”
thriller, USA 1999, reż. M. Night Shyamalan, wyst.: Bruce Willis, Haley Joel Osment, Toni Collette
Psycholog dziecięcy próbuje pomóc ośmioletniemu chłopcu widzącemu zmarłych poradzić sobie z tym niezwykłym darem.
Emisja: środa, 25 grudnia, godzina 20:00

„Król Skorpion 2: Narodziny wojownika” – PREMIERA
przygodowy, USA/ RPA/ Niemcy 2008, reż. Russell Mulcahy, wyst.: Michael Copon, Karen David, Simon Quarterman
Zobacz jakie były początki legendarnego Króla Skorpiona! Gdy na oczach młodego Mathayusa król morduje jego ojca (zwycięzca turnieju Ultimate Fighting Chamionship Randy Couture) w chłopaku rodzi się pragnienie zemsty, które uczyni z niego najstraszliwszego wojownika starożytności. Reżyser takich hitów, jak „Resident Evil: Zagłada” i „Nieśmiertelność” zaprasza do największej z epickich przygód, w której króluje nieprzerwana, zapierająca dech w piersiach akcja i niesamowite efekty specjalne!
Emisja: czwartek, 26 grudnia, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *