23. seria „Świata według Kiepskich” wiosną w Polsacie

Na początku stycznia 2014 roku we Wrocławiu w hali ATM ruszyły zdjęcia do kolejnej serii kultowego już „Świata według Kiepskich”. W nowych odcinkach Kiepscy będą chcieli sprzedać mieszkanie i wyjechać w ciepłe kraje, Mariolka niespodziewanie przyczyni się do dymisji jednego z ministrów, a Ferdek trafi do więzienia.

Dużo będzie się działo także u sąsiadów. Paździochowie staną w kulinarne zawody z Kiepskimi i razem wystąpią w programie o gotowaniu. W jednym z odcinków mieszkańcy odczują skutki bezrobocia i będą bezdomni, a także przeżyją dramatyczne chwile, kiedy Ziemi zagrozi inwazja obcych. W nowej serii pojawią się gwiazdy – Małgorzata Kożuchowska w roli… celebrytki i Piotr Grabowski w roli Kulturalnego Mężczyzny.

W jednym z odcinków Mariolka i Ferdek postanowią sprzedać mieszkanie i zamieszkać w Ameryce Południowej, co okaże się nie takie proste. W innym, mieszkanie Kiepskich zamieni się w tymczasowy szpital, w którym leczyć się będą Ferdek, Paździoch, Kozłowski, a na końcu Boczek. Każdy chciałby się kurować w placówce, w której szpitalna dieta jest antydietą, a „siostra” (Waldusiowa Jolasia ) to ucieleśnienie męskich marzeń o pielęgniarkach.

Emisja 13. nowych odcinków, reżyserem których jest Patrick Yoka, planowana jest wiosną w Telewizji POLSAT. „Świat według Kiepskich” w tym roku odchodzi swoje 15-lecie.

Źródło: ATM Grupa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *