25-31 stycznia w PULS 2

Na dni 25-31 stycznia telewizja PULS 2 przygotowała ofertę programową skierowaną do całej rodziny. Na antenie pojawią się nowe odcinki znanych i lubianych seriali: „Siły pierwotne”, „Gliniarz i prokurator”, „Kobiety, które niosły śmierć”, „Spartakus: Krew i piach” -€“ bez cenzury oraz „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”, a także filmy: „Szalony akademik”, „Podróże Pana Kleksa” oraz „Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Diabeł z trzema złotymi włosami” z polskim akcentem w postaci Jakuba Gierszała. Najmłodsi widzowie zobaczą pełnometrażowe animacje: „Magiczny flet”, „Dawid i Sandy” oraz „Dzielny szeryf Lucky Luke”.

„Gliniarz i prokurator”
kryminalny, USA 1987 wys. William Conrad, Joe Penny, Alan Campbell
Serial kryminalny, w którym niezwykle groźny dla bandziorów duet tworzą lokalny prokurator „Grubas” McCabe oraz bystry gliniarz Jack Styles. Trzecim bohaterem filmu jest… przesympatyczny pies prokuratora, który nie tylko towarzyszy swojemu panu na każdym kroku, ale i… przypomina go z wyglądu.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 7:00

„Siły pierwotne”
przygodowy, Wielka Brytania wys. Douglas Henshall, Hannah Spearritt, Lucy Brown, Andrew Lee Potts, James Murray, Ben Miller
Brytyjski zoolog Nick Cutter odkrywa dziwne anomalie czasowe. Razem z grupą współpracowników próbuje wyjaśnić zagadkę pojawiających się na Ziemi dinozaurów i obronić świat przed nadchodzącą zagładą.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 8:00

„Kobiety, które niosły śmierć”
dokumentalny, Australia, USA
Kolejna seria cyklu, ukazującego sylwetki najgroźniejszych morderczyń, których złudnemu urokowi trudno się oprzeć. Ich światem rządzą podstęp, zazdrość i zemsta. Każdy z odcinków przedstawia fabularyzowane rekonstrukcje czterech mrożących krew w żyłach zabójstw. Ich skomentowaniem zajmują się: była agentka FBI i specjalistka od tworzenia portretów psychologicznych Candice DeLong oraz patolog sądowy dr Janis Amatuzio. Przedstawią widzom sylwetki zręcznych manipulatorek, które były w stanie zrobić wszystko, aby osiągnąć upragniony cel, nawet kosztem ludzkiego życia. Zobaczmy, co popchnęło je do zbrodni.
Emisja: sobota, godzina 20:00 i 21:00

„Spartakus: Krew i piach”
akcja, USA, USA 2010 reż. Michael Hurst wys. Andy Whitfield, Daniel Feuerriegel, Erin Cummings, Jai Courtney, John Hannah, Lesley-Ann Brandt, Lucy Lawless, Manu Bennett, Nick Tarabay, Peter Mensah, Stephen Lovatt, Viva Bianca
Pierwszy sezon popularnego serialu ukazującego postać gladiatora – Spartakusa. W PULS 2 serial emitowany jest w wersji bez cenzury.
Potępiony przez społeczeństwo, wtrącony do niewoli, a następnie wcielony do szkoły gladiatorów – Spartakus – pokonuje swoich oprawców i obmyśla plan zemsty. Zdradzony przez wszystkich, skazany na życie w brutalnym świecie, w którym krew i śmierć są główną rozrywką musi walczyć nie tylko siłą mięśni, ale również uważać na wszechobecne zdradę, korupcję i niebezpieczne piękno. Żeby przeżyć musi pokonać wszystkie swoje słabości. Musi stać się kimś więcej niż gladiator. Musi stać się legendą…
Emisja: sobota, godzina 23:00 i 00:05

„CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”
kryminalny, USA 2000 wys. William Petersen, Marg Helgenberger, Jorja Fox, George Eads, Gary Dourdan, Eric Szmanda, Wallace Langham, Paul Guilfoyle, Robert Hall
Czwarty sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni.
Emisja: niedziela, godzina 20:00 i 21:00

„Podróże Pana Kleksa” – PREMIERA
familijny, Polska, ZSRR 1985 reż. Krzysztof Gradowski wys. Piotr Fronczewski, Marcin Barański, Jerzy Bończak, Małgorzata Ostrowska
Kontynuacja jednego z najbardziej znanych filmów lat osiemdziesiątych -€“ „Akademii Pana Kleksa”.
W Bajdocji odbywa się Festiwal Bajek. Król Apolinary zażyczył sobie, aby zostały one spisane specjalnym magicznym atramentem, jednakże ten zostaje zniszczony przez pułkownika Alojzego Bąbla, wysłannika wroga Bajdocji, Wielkiego Elektronika. Na poszukiwanie nowego atramentu wyrusza pan Ambroży Kleks, któremu także przyjdzie zmierzyć się z imperatorem oraz jego armią robotów.
Emisja: niedziela, 26 stycznia, godzina 08:40

„Szalony akademik”
komedia, USA 2003 reż. David Hillenbrand, Scott Hillenbrand wys. Tatyana Ali, Boti Bliss, Gable Carr
Tuż przed rozpoczęciem przerwy świątecznej, jeden z mieszkańców koedukacyjnego domu studenckiego postanawia zrobić swojemu bratu prezent i wynajmuje mu dziewczynę do towarzystwa – Dominique. Chłopak nie wie jednak, że w tym samym czasie do akademika wprowadziła się studentka z Francji, która również ma na imię Dominique… Czy zbieg okoliczności stanie się przyczyną serii zabawnych pomyłek?
Emisja: niedziela, 26 stycznia, godzina 23:00

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Diabeł z trzema złotymi włosami”- PREMIERA
baśń, Niemcy 2013 reż. Maria von Heland wys. Jakub Gierszał, Saskia Rosendahl, Thomas Sarbacher
Diabeł z Trzema Złotymi Włosami wystawia szczęście młodego skrzypka Felixa na próbę. Tylko wtedy, gdy chłopiec zdobędzie skarb diabła będzie mógł poślubić księżniczkę Isabell. To warunek określony przez jej ojca, chciwego i pozbawionego skrupułów króla Ottokara. Felix udaje się w niebezpieczną podróż, by móc poślubić córkę króla.
W główną rolę wcielił się polski aktor Jakub Gierszał, znany z takich filmów, jak „Wszystko, co kocham”, „Sala samobójców” czy „Yuma”.
Emisja: piątek, 31 stycznia, godzina 17:35

„Magiczny flet”
animacja, USA 1994 reż. Marlene Robinson May, Ron Myrick
Animacja oparta na operze Mozarta „Czarodziejski flet”, o przygodach młodego księcia, którego dźwięki magicznego fletu prowadzą do uratowania księżniczki, którą kocha.
Emisja: poniedziałek, 27 stycznia, godzina 16:00

„Dawid i Sandy”
animacja, Polska 1988 reż. Wiesław Zięba
Dawid mieszka wraz z rodzicami i psem na skraju dżungli, w której grasuje łowczyni. Pewnego dnia chłopczyk znajduje Sandy’ego, pisklę orłów. Chłopiec postanawia zwrócić je rodzicom, jednak okazuje się, że zostali oni uwiezieni przez łowczynię…
Emisja: wtorek, 28 stycznia, godzina 16:00

„Dzielny szeryf Lucky Luke”
animacja, Francja, Niemcy 1983 reż. Joseph Barbera, Morris, Ray Patterson, William Hanna
Pełnometrażowa wersja przygód zabawnego kowboja Lucky Luke’a. Daltonowie są zachwyceni, gdy więzienny strażnik postanawia zorganizować swoje przyjęcie urodzinowe. Przecież dla czwórki nikczemnych braci to doskonała okazja na ucieczkę! Lucky Luke ma na szczęście wszystko pod kontrolą! Ma już plan, jak ich odnaleźć.
Emisja: środa, 29 stycznia, godzina 16:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *