28 czerwca – 4 lipca w TV Puls

Na przełomie czerwca i lipca TV Puls premierowo pokaże m.in. czwartą część filmu „Kruk” z udziałem Edwarda Furlonga („Terminator 2”) i Dennisa Hoppera („Speed: Niebezpieczna prędkość”, „Wodny świat”) oraz nakręcony z rozmachem film „Barbarossa: Klątwa przepowiedni”, w którym obok Rutgera Hauera występuje polska aktorka Kasia Smutniak („Pozdrowienia z Paryża”). Oprócz tego będzie można zobaczyć m.in. takie produkcje, jak film akcji „Zasady walki” z Wesleyem Snipesem, komedię „Nawiedzona narzeczona” z Evą Longorią oraz obraz przygodowy „Pierścień Nibelungów”, w którym obok Juliana Sandsa i Maxa von Sydowa występuje znany z sagi „Zmierzch” Robert Pattinson.

Tradycyjnie TV Puls zaprasza też na serialowe hity: ostatni już odcinek serialu „Wikingowie” oraz kolejne części „Trzynastego Apostoła”. A w poniedziałek, 30 czerwca stacja zaczyna emisję serialu „Xena: wojownicza księżniczka”.

„Zasady walki”
akcja, USA/ Kanada 2000, reż. Christian Duguay, wyst.: Wesley Snipes, Donald Sutherland, Anne Archer, Maury Chaykin
Tajny agent do zadań specjalnych – Neil Shaw – pracuje w służbie ONZ. W pewnym momencie zostaje niesłusznie oskarżony o zamordowanie chińskiego ambasadora i tym samym wplątany w międzynarodową aferę. Musi uciekać już nie tylko przed ścigającymi go agentami FBI, ale również członkami chińskiej triady. Niespodziewanie znajduje oparcie w tajemniczej tłumaczce, która decyduje się mu pomóc w wyjaśnieniu tej zbrodni i oczyszczeniu z zarzutów.
Emisja: sobota, 28 czerwca, godzina 20:00

„Bestia z Wolfsberga”
familijny, USA/ Kanada 2010, reż. Eric Bross, wyst.: Brooke Shields, Brooke D’Orsay, Chase Ellison
Nieśmiała nastolatka – Jordan Sands – po śmierci matki, przeprowadza się z ojcem i młodszym bratem – Hunterem – do rumuńskiego miasteczka – Wolfsberg – gdzie jej rodzina odziedziczyła starożytny zamek. Wkrótce po przybyciu, Jordan poznaje chłopaka – Gorana – który zaczyna zabiegać o jej względy. Niebawem jednak, w skutek pewnego zdarzenia, dziewczyna zaczyna przemieniać się… w wilkołaka. W celu uratowania nowego związku oraz przywrócenia swojego dawnego stanu, Jordan musi zaufać rumuńskiej gosposi – Madame Varcolac – długoletniej właścicielce zamku, która jako jedyna może ją uratować, zanim będzie za późno.
Emisja: niedziela, 29 czerwca, godzina 14:55

„Najemnik”
akcja, Aruba/Republika Południowej Afryki/USA 2006, reż. Don E. FauntLeRoy, wyst.: Steven Seagal, Jacqueline Lord, Luke Goss, Michael Kenneth Williams, Adrian Galley
Misja najemnika Johna Seegara i jego ludzi kończy sie niepowodzeniem za sprawą zdrady i agenta CIA Dreshama. Na dodatek w zamieszaniu ginie przyjaciel Seegera. Najemnik nie ma zamiaru szybko podjąć się kolejnego zadanie, ale będzie do tego zmuszony szantażem.
Emisja: niedziela, 29 czerwca, godzina 20:00

„Kruk IV” – PREMIERA
thriller, USA 2005, reż. Lance Mungia, wyst.: Edward Furlong, Dennis Hopper, David Boreanaz, Tara Reid, Emmanuelle Chriqui
Czwarta cześć z serii filmów „Kruk”. Luc Crash, przywódca satanistycznego gangu Jeźdźców Apokalipsy dokonuje rytualnego mordu na parze młodych ludzi. Jimmy Cuervo (Furlong) i jego dziewczyna Lily giną, aby Crash mógł osiągnąć nieśmiertelność. Jednak Jimmy odradza się jako Kruk i rusza w pościg za mordercą, aby zemścić się i powstrzymać łańcuch tragicznych wydarzeń. Jedyną szansą na ponowne połączenie z ukochaną i ocalenie okolicznych mieszkańców od zagłady jest wygrany pojedynek z szatanem.
Emisja: niedziela, 29 czerwca, godzina 23:00

„Barbarossa: Klątwa przepowiedni” – PREMIERA
historyczny, Włochy 2009, reż. Renzo Martinelli, wyst.: Rutger Hauer, Kasia Smutniak, Raz Degan, Christo Jivkov, F. Murray Abraham
Nakręcony z rozmachem obraz historyczno-przygodowy, ukazujący dzieje walk cesarza Fryderyka Rudobrodego, zwanego Barbarossą, z miastami Ligi Lombardzkiej. Wyzwanie cesarzowi rzuca Alberto da Giussano, gromadząc kilkaset straceńców i zawiązując Kompanię Śmierci. Musi pogodzić obowiązek wobec ojczyzny z miłością do pięknej Eleonory.
Emisja: poniedziałek, 30 czerwca, godzina 00:15

„Nawiedzona narzeczona”
komedia, USA 2008, reż. Jeff Lowell, wyst.: Eva Longoria, Jason Biggs, Lake Bell, Paul Rudd
Spokojny weterynarz – Henry – i jego apodyktyczna narzeczona – Kate – przygotowują się do ich wymarzonego ślubu. Podczas ceremonii ślubnej na Kate spada lodowa rzeźba anioła i zabija ją. Po roku od śmierci narzeczonej, Henry wciąż nie może się pozbierać. Jego siostra – Chloe – przekonuje go do spotkania z medium – Ashley – która poprosi ducha Kate, by pozwolił mu żyć od nowa. Henry zgadza się na ten pomysł. Udaje się do Ashley, która dzięki drobnej pomocy Chloe, udaje że nawiązała kontakt z Kate. Wydaje się, że wszystko idzie zgodnie z planem. Jednak udawany kontakt Ashley z duchem wkrótce staje się rzeczywisty…
Emisja: wtorek, 1 lipca, godzina 20:00

„Pierścień Nibelungów”
przygodowy, Niemcy/ Wielka Brytania, RPA/ Włochy/ USA 2004, reż. Uli Edel, wyst.: Julian Sands, Max von Sydow, Robert Pattinson, Benno Furmann, Kristanna Loken, Samuel West
Niemcy w czasach wędrówek ludów sprzed dwóch tysięcy lat. Na jednym z królewskich dworów zamordowano prawowitego władcę. Jego syn – książę Siegfried – znajduje schronienie u kowala Eyvinda. Chłopak dorasta nieświadomy królewskiego pochodzenia. Niebawem w jego losy ingerują bogowie, ofiarowując mu miecz wykuty z magicznej stali. Dzięki niemu Siegfried zabija smoka – Fafnira – zyskując sławę wśród Burgundczyków i nagrodę w postaci skarbu mitycznego króla karłów – Nibelunga. Cenny nabytek jest obciążony klątwą, która położy się cieniem na losach księcia.
Emisja: środa, 2 lipca, godzina 20:00

„Wycieczka na studia”
komedia, USA 2008, reż. Roger Kumble, wyst.: Martin Lawrence, Raven-Symoné, Kym Whitley
Ambitna i pewna siebie Melanie Porter nie może doczekać się pierwszego, dużego kroku ku dorosłości – kobiecej wyprawy przez kraj w poszukiwaniu wymarzonego college’u. Jednak ten „rytuał przejścia” obiera całkiem nowy kierunek. Wszystko za sprawą nadopiekuńczego ojca, który nalega na towarzyszenie córce, co zamienia wymarzoną wycieczkę w koszmar dzikich i zwariowanych zakrętów. Zapnij zatem pasy i przygotuj się na nieustającą, zabawną i szaloną przygodę!
Emisja: czwartek, 3 lipca, godzina 20:00

„Wikingowie”
akcja, Irlandia/Kanada 2013, scen. Michael Hirst, wyst.: Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Clive Standen, Jessalyn Gilsig, Gustaf Skarsgård, George Blagden
Świat Wikingów ożywa na nowo wraz z wyprawą Ragnara Lothbroka, który zapisał się na kartach nordyckiej historii, jako człowiek, który wyszedł poza ramy mitów.
Akcja serialu ma początek w VIII wieku, w Skandynawii, gdzie Ragnar, wojownik i rolnik, marzy o znalezieniu bogactwa i dalekich wyprawach na zachód. Nad swoimi planami, zmieniającymi porządek świata, pracuje w tajemnicy, gdyż najpierw musi przekonać do nich lokalnego przywódcę – Earla Haraldsona, który niechętnie dzieli się władzą i sławą. Earl obawia się, że podróż Ragnara, jeśli zakończy się sukcesem, przyniesie mu zaszczyty, szacunek i władzę.
Emisja: niedziela, po godzinie 22:00

„Trzynasty Apostoł”
sensacyjny, Włochy 2011, wyst.: Claudio Gioè, Claudia Pandolfi, Luigi Diberti
Główny bohater serialu „Trzynasty Apostoł” – Gabriel Antinori jest młodym księdzem i profesorem teologii, który wykłada na uniwersytecie. Gabriel koncentruje się na badaniu i przekraczaniu granic pomiędzy nauką, wiarą i zjawiskami paranormalnymi. Kieruje nim chęć poznania tajemnic życia, w tym celu współpracuje z instytucją o nazwie „Kongregacja prawdy”. Główny bohater poznaje piękną panią psycholog – Claudię, która reprezentuje bardziej sceptyczne podejście niż Gabriel. Ich współpraca tworzy niezwykłą chemię, która rodzi się z zestawienia racjonalności i wiary oraz nauki i duchowości. Razem odkrywają nowe możliwości, które pomagają im rozwikłać napotkane tajemnice.
Emisja: poniedziałek, godzina 21:50

„Xena: wojownicza księżniczka”
przygodowy, USA 1995, wyst.: Lucy Lawless, Renee O’Connor
Wojownicza księżniczka – Xena – to piękna i niebezpieczna kobieta. Niegdyś jej misją była zemsta na ludziach za krzywdy, których doznała. Wraz ze swoją armią siała postrach, a każdy kto ją napotkał, na dźwięk jej imienia drżał ze strachu. Pewnego dnia spotyka na swej drodze Herkulesa. Dzięki niemu Xena zaczyna zastanawiać się nad swoim życiem… i postanawia pomagać innym. Wraz ze swoją przyjaciółką – Gabrielle – stawia czoła krzywdzie i złu panującym na świecie. Odtąd pragnie odkupić swoje winy i służyć ludziom.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 10:00

„Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości”
komedia, Polska 2006, wys. Anna Guzik, Agata Kulesza, Piotr Gąsowski, Mariusz Kiljan, Jacek Poniedziałek
Serial przedstawia dalsze przygody nieco niezdarnego, ale pełnego optymizmu mistrza kung-fu o imieniu Po. Po wciąż popełnia błędy, jednak wyciąga z nich wnioski, uczy się historii kung-fu i spotyka innych słynnych mistrzów sztuk walki. W końcu udaje mu się zostać Smoczym Wojownikiem i wraz z piątką najlepszych przyjaciół postanawia chronić „niewinnych” i chwytać łotrów.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 19:30

„Aukcja w ciemno”
reality TV, USA 2011
Program „Aukcja w ciemno” przedstawia ludzi, którzy żyją ze sprzedaży przedmiotów wylicytowanych podczas aukcji w całych Stanach Zjednoczonych. Przedmioty te pochodzą z kontenerów, za które przestano opłacać czynsz. Właściciel magazynu ma prawo wystawić je na aukcję. Wtedy pojawia się grupa łowców skarbów. Konkurencja jest niezwykle zacięta, a udział w licytacji to ryzykowne przedsięwzięcie. Do chwili otwarcia, zawartość kontenerów pozostaje tajemnicą, a znaleźć w nich można dosłownie wszystko.
Emisja: niedziela, około godziny 10:00

„Walka o bagaż”
dokumentalny, USA 2012
„Walka o bagaż” odsłania kulisy niezwykle lukratywnego handlu nieodebranymi przesyłkami i zagubionymi walizkami. Trzy zespoły – małżeństwo Laurence i Sally Martin, młody przedsiębiorca Mark Meyer i właściciel sklepu z antykami Billy Leroy stają do rywalizacji o nieodebrane walizki. Odwiedzają tysiące aukcji, a każda z nich to prawdziwa niewiadoma, bo zawartość toreb, czy walizek jest nieznana.
Emisja: niedziela, około godziny 11:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *