28 marca – 3 kwietnia w PULS 2

W okresie 28 marca – 3 kwietnia 2015 roku PULS 2 proponuje widzom wiele interesujących pozycji. Stacja wyemituje premierowe odcinki programów „Piekielny hotel Gordona Ramsaya”, „Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya”, „Łowcy okazji” oraz „Gwiazdy lombardu”. PULS 2 zaprasza także na premierowe odcinki serialu „Przypadki Cezarego P.” z Cezarym Pazurą w roli głównej. Dla najmłodszych widzów stacja przygotowała nowy serial animowany „Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości” oraz dwie pełnometrażowe animacje Disneya opowiadające o przygodach Aladyna: „Powrót Dżafara” oraz „Aladyn i król złodziei”.

„Przypadki Cezarego P.”
sitcom, Polska 2015, reż. Maciej Ślesicki, wys. Cezary Pazura, Joanna Orleańska, Małgorzata Rożniatowska, Piotr Zelt
„Przypadki Cezarego P.” to serial komediowy w reżyserii Macieja Ślesickiego z Cezarym Pazurą w roli głównej. Cezary Pazura wciela się w swoje alter ego – Cezarego P. – inspirowane tym, jak postrzegają aktora media plotkarskie. Tytułowy bohater to dawna ikona polskiego kina, która pragnie wrócić na szczyt. Po tym jak traci majątek i wpada w tarapaty Cezary P. musi przeprowadzić się z ekskluzywnego apartamentu do kamienicy na Pradze. Tam zaczyna zupełnie nowe życie: poznaje piękną Agatę (Joanna Orleańska) i jej złośliwego synka oraz dwóch miejscowych pijaczków – Bogusia i Zenka. W powrocie na szczyt Cezaremu P. pomaga szefowa agencji aktorskiej Irena (Małgorzata Rożniatowska), która zmusza go do przyjmowania kompromitujących ról. Głównego bohatera wspiera też Łukasz (Piotr Zelt) – agent i przyjaciel Cezarego P. Za Cezarym P. ciągną się jednak duchy przeszłości – była żona Magda (Marieta Żukowska) oraz nastoletnia córka Kinga (Kamila Kobic), które nie pozwalają mu zapomnieć o dawnym życiu i związanych z nim problemach.
Emisja: poniedziałek, godzina 21:30

„Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości”
animacja, USA 2008, reż. Elżbieta Kopocińska(Reż wer pol)
Serial „Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości” opowiada o dalszych przygodach nieco niezdarnego, ale pełnego optymizmu mistrza kung-fu o imieniu Po. Po wciąż popełnia błędy, jednak wyciąga z nich wnioski, uczy się historii kung-fu i spotyka innych słynnych mistrzów sztuk walki. W końcu udaje mu się zostać Smoczym Wojownikiem i wraz z piątką najlepszych przyjaciół postanawia chronić „niewinnych” i chwytać łotrów.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 8:20

„Klub Winx”, IV sezon
animacja, Włochy 2014
Serial „Klub Winx” przedstawia historię młodej czarodziejki Bloom, która mieszka wraz ze swoją rodziną w mieście Gardenia. Pewnego dnia, dziewczynka odkrywa, że ma magiczną moc. Wtedy również dowiaduje się o istnieniu magicznego wymiaru i szkoły dla czarodziejek Alfea. Tam poznaje inne czarodziejki: Stellę, Florę, Musę i Tecnę. Od tej pory, kiedy nastają kłopoty dziewczynki zmieniają się w śliczne wróżki i walczą ze złem używając czarów.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:55

„Przygody psa Balto”
animacja, USA 1995, reż. Simon Wells
Główny bohater animacji, o imieniu Balto, jest pół wilkiem i pół psem. Żyje na Alasce w gronie swych najwierniejszych przyjaciół – Borysa – rosyjskiej gęsi śnieżnej, dwóch niedźwiedzi polarnych Muka i Luka i przepięknej husky – Jenny. Mimo, że Balto jest inny, wszyscy jego towarzysze rozpoznali w nim to, z czego on sam nie zdaje sobie sprawy – niezwykle szlachetnego ducha. Pewnego dnia poważna epidemia dyfterytu zaczęła dziesiątkować dzieci w Nome. Atak burzy śnieżnej odciął miejscowość od świata uniemożliwiając przywóz leków. Zaprzęg psów wyrusza w podróż, przez srogą zamieć, aby przywieźć lekarstwa. Jednak psy zaginęły w mroźnej, bezkresnej dziczy. Teraz tylko Balto może odnaleźć zaprzęg i uratować dzieci.
Emisja: wtorek, 31 marca, godzina 13:55

„Mickey, Donald, Goofy: Trzej Muszkieterowie”
animacja, USA 2004, reż. Donovan Cook, Joanna Wizmur(reżyser wersji polskiej)
Zabawa dla wszystkich, wszystko dla zabawy! Ta zasada obowiązuje w nowym i jednocześnie pierwszym pełnometrażowym filmie, w którym występują razem takie gwiazdy jak: Myszka Mickey, Kaczor Donald, pies Goofy oraz ich przyjaciele – Minnie, Daisy i Pluto.
Emisja: środa, 1 kwietnia, godzina 14:00

„Powrót Dżafara”
animacja, USA 1994, reż. Alan Zaslove, Tad Stones, Toby Shelton
„Powrót Dżafara” to historia, która rozpoczyna się w momencie, gdy zły Dżafar ucieka z lampy i jako potężny Dżin chce zemścić się na Aladynie. Poczynając od bitwy z nieuchwytnymi najeźdźcami, aż po zmagania z piekielnymi ogniami, Aladyn walczy, starając się uratować zagrożone królestwo raz na zawsze.
Emisja: czwartek, 2 kwietnia, godzina 14:00

„Aladyn i król złodziei”
animacja, USA 1995
Wszyscy mieszkańcy Agrabahu biorą udział w królewskim ślubie stulecia! Lecz zanim Aladyn i Dżasmina zdążyli powiedzieć sakramentalne „tak”, ceremonia została przerwana przez złego Kasima i jego bandę czterdziestu rozbójników. Kasim szuka cudownego skarbu Złotej Ręki Midasa, której dotknięcie przemienia wszystko w drogocenny kruszec. Razem ze swoim wiernym przyjacielem Dżinem, Aladyn przeżywa moc pasjonujących, pełnych magii przygód i odnajduje swego dawno zaginionego ojca.
Emisja: piątek, 3 kwietnia, godzina 13:50

„Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya”
dokumentalny, Wielka Brytania, USA 2012
Najsłynniejszy kucharz świata – Gordon Ramsey, w programie „Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya” zrobi wszystko, by uratować upadające restauracje. Wprowadzi do życia rygorystyczny plan naprawczy i stoczy prawdziwą batalię z właścicielami. To będzie niezwykła rewolucja!
Emisja: niedziela, godzina 12:00

„Łowcy okazji”, IV sezon
dokumentalny, USA 2013
„Łowcy okazji” to serial dokumentalny o dwóch zapalonych handlarzach – Alenie Haffnie i Tonie Jonesie, którzy w poszukiwaniu cennych przedmiotów, wartościowych kolekcji i unikatowych zbiorów przemierzają Amerykę wzdłuż i wszerz.
Emisja: poniedziałek, godzina 20:00

„Piekielny hotel Gordona Ramsaya”, II sezon
dokumentalny, Wielka Brytania, USA 2012
Słynny szef kuchni – Gordon Ramsay odwiedza najgorsze hotele w Ameryce. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, pomoże właścicielom sprowadzić ich biznes na właściwą drogę. Zwróci uwagę na każdy, najdrobniejszy szczegół: plamy na łóżkach, kurz, czy nieświeże jedzenie. Sprawi, że omijane szerokim łukiem przez potencjalnych gości przybytki, zmienią się w przyjazne i chętnie odwiedzane miejsca. Jednak czy uparci i zadufani właściciele hoteli naprawdę przyjmą z pokorą rady tego bezkompromisowego restauratora?
Emisja: poniedziałek, godzina 20:30

„Gwiazdy lombardu”, VII sezon
dokumentalny, USA 2012
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
Emisja: czwartek, godzina 19:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *