28 marca – 3 kwietnia w TV Puls

Filmową premierą tygodnia 28 marca-3 kwietnia 2015 roku w TV Puls będzie „Królewna Śnieżka i Łowca”, pełna efektów specjalnych, świetnie zrealizowana i nieco mroczna wersja najpopularniejszej baśni braci Grimm. Śnieżkę gra znana z sagi „Zmierzch” Kristen Stewart, a w rolę jej złej macochy – Ravenny – wciela się znakomita w tym wydaniu Charlize Theron. W filmie zobaczymy też Chrisa Hemswortha (m.in. „Thor”, „Avengers”) i Boba Hoskinsa. Premierowo stacja pokaże też ekranizację powieści Juliusza Verne’a „W 80 dni dookoła świata” z udziałem Jackiego Chana, komedię „Hop” oraz animację „Żółwik Sammy 2: Wielka ucieczka”. TV Puls zaprasza też na takie filmy, jak „Elita zabójców” i „Hellboy: Złota Armia”. Stacja pokaże również „Noc żywych trupów”, remake klasycznego horroru George’a Romero z 1968 roku. Ponadto TV Puls zaprasza na premiery kolejnych odcinków seriali: nowej produkcji Telewizji Puls – serialu komediowego „Przypadki Cezarego P.” z Cezarym Pazurą w roli głównej, serialu o apokalipsie zombie „Z Nation” oraz „American Horror Story: Asylum”.

„Przypadki Cezarego P.”
serial komediowy, Polska 2015, reż. Maciej Ślesicki, wyst.: Cezary Pazura, Joanna Orleańska, Piotr Zelt, Marieta Żukowska, Małgorzata Rożniatowska, Kamila Kobic, Artur Dziurman
Nowy polski serial komediowy w reżyserii Macieja Ślesickiego, w z Cezarym Pazurą w roli głównej. Cezary Pazura wciela się w swoje alter ego. Gra dawną ikonę polskiego kina, która pragnie wrócić na szczyt. Ta zabawna i mocno autoironiczna produkcja, wykorzystując ogromną popularność Cezarego Pazury, będzie odważną satyrą na współczesne środowisko celebrytów. Serial będzie obfitował w humor sytuacyjny i błyskotliwe dialogi na temat współczesnej popkultury. „Przypadki Cezarego P.” zaczynają się w momencie, gdy Cezary P. traci majątek i wpada w tarapaty. Musi przeprowadzić się z ekskluzywnego apartamentu do kamienicy na Pradze. Tam zaczyna zupełnie nowe życie…
Premiera 5. odcinka: niedziela, 29 marca, godzina 18:15

„Z Nation”
horror, USA 2014, wyst.: DJ Qualls, Keith Allan, Kellita Smith, Nat Zang, Pisay Pao, Russell Hodgkinson
Nowy, 13-odcinkowy, amerykański serial z 2014 roku, który opowiada o świecie po wybuchu epidemii zombie. Osią fabuły są przygody grupy ocalałych osób próbujących ochronić jedynego człowieka na Ziemi, który przeżył ugryzienie przez zombie. Bohaterowie muszą go przetransportować bezpiecznie z Nowego Jorku do Kalifornii i w tamtejszym laboratorium stworzyć szczepionkę mogąca ochronić ludzkość.
Premiera 9. i 10. odcinka: niedziela, 29 marca, godzina 22:00

„American Horror Story: Asylum”
horror, USA 2012, wyst.: Jessica Lange, Joseph Fiennes, Sarah Paulson, Zachary Quinto, Lily Rabe, Bernadette Peters, James Cromwell, Lizzie Brocheré
Drugi sezon znakomitego, trzymającego w napięciu serialu, który odniósł sukces na całym świecie. Tym razem akcja dzieje się w latach 60. XX wieku w katolickim kościele przekształconym w szpital dla psychicznie chorych morderców. Fabuła drugiego sezonu nie jest związana z akcją pierwszej serii.
Premiera 5. odcinka: środa, 1 kwietnia, godzina 00:15

„Zabójczy cel”
akcja, Kanada/USA 2008, reż. Jeff King, wyst.: Steven Seagal, Holly Elissa, Karyn Michelle Baltzer, Philip Granger
Grany przez Stevena Seagala główny bohater – detektyw Jacob Stilwell – próbuje rozwikłać zagadkę serii morderstw. Jego śledztwo prowadzi go do Memphis. W trakcie poszukiwań morderców, detektywa dościgają demony przeszłości, które utrudniają mu poszukiwania.
Emisja: sobota, 28 marca, godzina 20:00
Powtórka: czwartek, 2 kwietnia, godzina 22:00

„Hellboy: Złota Armia”
akcja, USA 2008, reż. Guillermo del Toro, wyst.: Ron Perlman, John Hurt, Doug Jones, John Alexander, Selma Blair
Losy całej ludzkości zawisną na włosku, kiedy okrutny książę zbudzi armię niepokonanych bestii i wyruszy na wojnę ze światem rządzonym przez człowieka. Wszystko leży w rękach Hellboya i jego ekipy wyrzutków o paranormalnych zdolnościach, którzy zmierzą się z siłami ciemności w tej spektakularnej walce dobra ze złem.
Emisja: niedziela, 29 marca, godzina 15:00

„Elita zabójców”
akcja, USA/ Australia 2011, reż. Gary McKendry, wyst.: Jason Statham, Clive Owen, Robert De Niro, Dominic Purcell
Na byłych żołnierzy z elitarnej jednostki, polują zawodowi zabójcy. Kiedy porywają Huntera, mentora Dannego, były komandos wraca do gry, by uratować przyjaciela. Chcąc go ocalić musi podjąć się misji prawie niemożliwej: zlikwidować trzech zabójców wysłanych przez starego wroga i stanąć z nim twarzą w twarz. Przeżyje najlepszy.
Emisja: niedziela, 29 marca, godzina 20:00

„W 80 dni dookoła świata” – PREMIERA
przygodowy, USA 2004, reż. Frank Coraci, wyst.: Jackie Chan, Ian McNeice, Jim Broadbent, Steve Coogan
Barwna adaptacja powieści Juliusza Verne’a pod tym samym tytułem, różniąca się jednak od dotychczasowych adaptacji. Ekscentryczny londyński wynalazca Fileas Fogg opanował umiejętność latania, wynalazł elektryczność, a nawet wrotki, lecz mimo to świat nauki gardzi nim, mając go za nieszkodliwego wariata. Fogg marzy, żeby wreszcie ktoś potraktował go poważnie i przyjmuje od Lorda Kelvina, przewodniczącego Królewskiej Akademii Nauk, niecodzienny zakład… zobowiązuje się objechać kulę ziemską w 80 dni. Wraz z dwójką towarzyszy podróży – lokajem biegłym we wschodnich sztukach walki i piękną femme fatale Monique – Fogg rozpoczyna brawurowy wyścig z czasem. Czekają ich fantastyczne przygody ale i mrożące krew w żyłach niespodzianki.
Emisja: środa, 1 kwietnia, godzina 20:00
Powtórka: niedziela, 5 kwietnia, godzina 16:35

„Hop” – PREMIERA
komedia, USA 2011, reż. Tim Hill, wyst.: Elizabeth Perkins, Gary Cole, Hugh Laurie, Roy Marsden, Russell Brand
U wybrzeży Ameryki Południowej, na wyspie Rapa Nui znanej jako Wyspa Wielkanocna, pod wielkim posągiem przedstawiającym głowę znajduje się najwspanialsza fabryka słodyczy. Przez trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku Wielkanocny Zając dowodzi zespołem zajączków i pisklaków, który przygotowuje wypełnione łakociami koszyczki dostarczane dzieciom na całym świecie w wielkanocny poranek. W przeddzień przekazania przez ojca nadzoru nad fabryką następca – zajączek Zet – postanawia udać się do Hollywood, aby zrealizować swoje marzenie i zostać perkusistą. Czy to oznacza, że Święta Wielkanocne staną pod znakiem zapytania?
Emisja: czwartek, 2 kwietnia, godzina 20:00
Powtórka: niedziela, 5 kwietnia, godzina 14:35

„Królewna Śnieżka i Łowca” – PREMIERA
przygodowy, USA 2012, reż. Rupert Sanders, wyst.: Charlize Theron, Chris Hemsworth, Kristen Stewart, Bob Hoskins
Dawno temu, w odległej krainie żyła zła królowa, która poleciła swemu myśliwemu zgładzić jedyną niewiastę piękniejszą od niej samej. Nie spodziewała się jednak, że podwładny sprzeciwi się jej rozkazom i zamiast zabić Królewnę Śnieżkę… nauczy ją sztuki wojny.
Emisja: piątek, 3 kwietnia, godzina 20:00
Powtórka: poniedziałek, 6 kwietnia, godzina 16:25

„Noc żywych trupów” – PREMIERA
horror, USA 1990, reż. Tom Savini, wyst.: Tony Todd, Patricia Tallman, Tom Towles
Siedmioro obcych sobie ludzi, odciętych od świata w położonej na uboczu opuszczonej farmie, stawia czoła całej armii krwiożerczych zombie, których obudziła do życia radioaktywna sonda kosmiczna. Zombie nie znają litości, zabijają i pożerają każdego, kto stanie na ich drodze.
Emisja: piątek, 3 kwietnia, godzina 1:00
Powtórka: poniedziałek, 6 kwietnia, godzina 23:55

„Żółwik Sammy 2: Wielka ucieczka” – PREMIERA
animacja, Belgia 2012, reż. Ben Stassen, Vincent Kesteloot, dubbing: Artur Żmijewski, Cezary Morawski, Piotr Bąk
Tym razem dzielny żółwik wpada w sidła podstępnych łowców i trafia do luksusowego oceanarium, gdzie u boku najbardziej malowniczych mieszkańców rafy koralowej zabawia turystów z różnych zakątków globu. Niepoprawny optymista i wytrawny pirat podmorskich głębin nie byłby jednak sobą, gdyby kilka chwil po uwięzieniu nie zaczął szykować błyskotliwego planu ucieczki. Pomyślność brawurowej akcji zależy jednak od pomocy trzęsącego koralową fauną konika morskiego o nieadekwatnym do postury przydomku Big Boss, a także od wsparcia wysoce kapryśnej, acz niezawodnej drużyny pingwinów.
Emisja: niedziela, 29 marca, godzina 11:35

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *