3. sezon „Kossakowski. Inicjacja” w TTV

4 marca 2016 roku stacja TTV zainauguruje emisję nowego sezonu programu „Kossakowski. Inicjacja”. W trzecim sezonie „Inicjacji”, Przemek Kossakowski tradycyjnie sięgnie po szeroki wachlarz tematów dla swoich inicjacji. Zróżnicowany będzie też stopień ich trudności. Wszystkie sytuacje będą dla Przemka nowe, niektóre zadziwią go bardziej niż inne, pytanie jednak brzmi: który odcinek będzie dla niego najważniejszą Inicjacją?

Kossakowski sprawdzi m.in. jak wygląda życie ludzi gotowych na atak terrorystyczny, przywiezie bagaż doświadczeń z obozu dla uchodźców. Zmierzy się z własnymi fobiami i strachem, by zrozumieć, czego boimy się najbardziej. Przyjmie także najpopularniejsze i najbardziej kontrowersyjne substancje psychoaktywne. Dla równowagi skosztuje też życia w luksusie w ogarniętej wojną Ukrainie i sprawdzi jak to być ceprem w Zakopanem.

„Kossakowski. Inicjacja” to program o tym, czego warto doświadczyć w życiu. Nie każdy ma odwagę, by się podjąć takich wyzwań. Za tych wszystkich rzeczywistość testuje – frontmen telewizji TTV, nieoczywista osobowość telewizyjna – Przemek Kossakowski.

W pierwszym odcinku nowej serii, Przemek Kossakowski powróci na Ukrainę, gdzie będzie gościem małżeństwa miliarderów Kamaliyi i Mahammada Zahoor. Zmierzy się z przepychem, który trudno sobie wyobrazić. Odwiedzi miejsca dostępne tylko dla najbogatszych. Jak Przemek odnajdzie się w świecie diamentów, ekskluzywnych marek i wartych miliony złotych kryształowych żyrandoli? Czy wszechobecny luksus sprawi, że Przemek zapomni o szarej codzienności? Czy bogactwo potrafi dać szczęście?

„Kossakowski. Inicjacja”

Premiera 3. sezonu: piątek, 4 marca, godzina 22:00

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *