„Polska w kawałkach Grzegorza Jankowskiego” w Superstacji

Polityka, emocje, dramaty, rozrywka i porady – to wszystko w nowym programie Grzegorza Jankowskiego.
Premiera w piątek, 11 marca 2016 roku o godzinie 18:15, na antenie Superstacji.

Założyciel i były redaktor naczelny największej gazety w Polsce, Faktu, wraca po prawie dwóch latach do dziennikarstwa. Na antenie Superstacji będzie realizował program według formatu, jakiego do tej pory nie było w Superstacji, ani w żadnej innej polskiej telewizji.

Ten nowy format to mozaika tematów: od gorących spraw politycznych, po aktualne problemy społeczne. Znajdą się w nim również szeroko rozumiane porady: zdrowotne, finansowe, a nawet astrologicze. Nie zabraknie oczywiście największych przebojów muzycznych topowych polskich zespołów. Jankowski będzie też zapraszał do studia gości ze świata polityki, by w imieniu widzów zadawać im trudne pytania oraz prosić o wyjaśnienie motywów ich decyzji.

Reagujemy na żywo zmieniający się rynek i potrzeby naszych widzów – mówi prezes zarządu Superstacji, Adam Stefanik. – Stąd pomysł na taką formułę i zaproszenie do współpracy Grzegorza Jankowskiego. Chcemy, by rozszerzył naszą widownię, której nie zawsze odpowiada tradycyjny sposób przekazywania informacji, czy prowadzenia rozmów z politykami. Jestem pewien, że program się sprawdzi bowiem Jankowski będzie dotykać problemów i trosk milionów zwykłych ludzi, a nie mniejszości nadającej ton debacie publicznej.

Przede wszystkim chcę podziękować władzom Superstacji, że podjęły się tego ryzyka – mówi Grzegorz Jankowski. – Tak już się składa, że moje życie zawodowe to tworzenie od podstaw nowych mediów lub formatów. Tak było m.in. kiedy pomagałem Tomkowi Wróblewskiemu założyć polską edycję Newsweeka, czy później kiedy już samodzielnie tworzyłem Fakt. Program dla Superstacji, to zupełnie nowa jakość. Wiem, że nie mam żadnych doświadczeń telewizyjnych, ale to może być atut – bo nie mam dzięki temu żadnych obciążeń. Zaś o sukcesie zadecydują na końcu widzowie.

Program „Polska w kawałkach Grzegorza Jankowskiego” startuje w piątek, 11 marca, w formule cotygodniowej. Początek o godzinie 18:15. Każdy odcinek potrwa dwie godziny.

Źródło: Superstacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *