3. sezon serialu „Dolina krzemowa” w HBO

W poniedziałek, 25 kwietnia 2016 roku o godzinie 21:10, odbędzie się premiera najnowszego, trzeciego sezonu serialu „Dolina Krzemowa”. Nowe odcinki będzie można oglądać w HBO, a powtórki w HBO3. Wszystkie odcinki wszystkich sezonów serialu są dostępne w serwisie internetowym HBO GO. Dodatkowo pierwszy odcinek będzie odkodowany w HBO GO.

Kalifornijska Dolina Krzemowa jest światowym centrum innowacji i nowych technologii. Z tego powodu miejsce to nieustannie przyciąga ambitnych i inteligentnych ludzi, którzy marzą o karierze na miarę Marka Zuckerberga czy Steve’a Jobsa. Jednak często ci, którzy posiadają najlepsze kwalifikacje, żeby osiągnąć sukces są często ostatnimi, którzy potrafią sobie z nim poradzić. Serial HBO „Dolina Krzemowa” pokazuje to legendarne miejsce w krzywym zwierciadle. Z humorem, choć czasem bezlitośnie rozprawia się z mitami na temat światowego centrum innowacji.

W nowym sezonie główny bohater serialu Richard Hendricks musi skonfrontować się z informacją, że decyzją inwestorów stracił stanowisko prezesa Pied Piper – spółki, której był założycielem. Dostaje propozycję objęcia funkcji szefa do spraw technologii. W efekcie zarówno on sam, jak i jego ekipa, a w szczególności jej lojalność będą wystawione na próbę. Tym bardziej, że nowy prezes spółki będzie chciał wprowadzić wiele zmian, a konkurencja w postaci Gavina Belsona i korporacji Hooli zamierza wrócić do gry.

W serialu występują nominowany za swoją kreację do nagrody Satelity Thomas Middleditch, a także T.J. Miller, Josh Brener, Martin Starr, Kumail Nanjiani, Zach Woods, Amanda Crew oraz Matt Ross. Twórcą Doliny Krzemowej jest Mike Judge („Beavis & Butthead”, „Idiokracja”), który oparł scenariusz na swoich doświadczeniach z czasów, gdy pracował jako inżynier w jednej z firm w okolicach Palo Alto. Produkcja otrzymała dwie nagrody Emmy oraz była dwukrotnie nominowana do Złotego Globu w kategorii „najlepszy serial komediowy”.

Premierowy odcinek Doliny Krzemowej będzie można obejrzeć w HBO już w poniedziałek, 25 kwietnia o godzinie 21:10, tuż po premierze serialu „Gra o tron”. Kolejne odcinki będą dostępne co tydzień o tych samych porach. Z kolei powtórki będzie można oglądać w HBO3 w poniedziałki i piątki o godzinie 22:00. Wszystkie odcinki wszystkich sezonów serialu są dostępne w HBO GO. Pierwszy odcinek będzie odkodowany od 25 kwietnia w serwisie HBO GO.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *