4. sezon serialu „Tatusiowie na medal” w Romance TV

4. sezon serialu „Tatusiowie na medal” 28 kwietnia 2014 roku zagości na antenie Romance TV. Dalsze losy tytułowych „Tatusiów na medal” będzie można śledzić w każdy czwartek o godzinie 21:00.

Świat się zmienia, a w nim także rola ojców. Ich zadanie nie ogranicza się dziś do utrzymywania rodziny – biorą czynny udział w domowym życiu, wspierając swoje partnerki w realizacji celów zawodowych. To właśnie tatusiowie zostają w domu z pociechami i przejmują na siebie odpowiedzialność za dom, rodzinę, dzieci, zakupy.

Zamiana ról jaka zaszła w związkach w ostatnich latach doskonale tłumaczy sukces serialu „Tatusiowie na medal”. Kobiety i mężczyźni utożsamiają się z bohaterami, często są w podobnej sytuacji. Sama obserwuję, że coraz więcej mężów przejmuje obowiązki od żon, co bardzo cieszy. Kobiety nie muszą już same troszczyć się o dom i dzieci. Mając pomoc swoich partnerów mogą realizować swoje pasje i ambicje zawodowe. Nikogo nie dziwi już widok ojca, który prowadzi i odbiera maluchy z przedszkola, robi zakupy, czy smaży rodzinie rano jajecznicę – mówi Aleksandra Woźniak, ambasadorka Romance TV.

W taki obraz ojca XXI wieku doskonale wpisują się bohaterowie serialu „Tatusiowie na medal”, którego dwa premierowe odcinki czwartego sezonu zobaczymy na antenie Romance TV, już 28 kwietnia o godzinie 21:00. Losy czterech kompletnie różnych mężczyzn, których łączy przyjaźń oraz troska o dzieci i dom wzruszają i bawią miliony ludzi na całym świecie.

Co wydarzy się w kolejnym sezonie? Czy Markowi uda się zdobyć uznanie szefa? Jak Justin poradzi sobie z nadchodzącymi problemami, gdy rodzina pozna jego tajemnicę sprzed lat? Czy uda mu się uratować ich szczęście? Co będzie dalej z miłosnymi perypetiami Kane’a i jak Lewis zareaguje na pewną niespodziewaną wiadomość od swojej partnerki? To wszystko fani serialu zobaczą w kolejnych odcinkach.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *