30 stycznia-5 lutego w TV Puls

Jedną z propozycji tygodnia 30 stycznia – 5 lutego 2016 roku w TV Puls będzie ogólnopolska premiera filmu „Ja, Frankenstein”. Ten pełen gotyckich odniesień film twórców kultowej serii „Underworld” jest kolejną wariacją klasycznej powieści Mary Shelley. Tym razem w rolę monstrum wciela się Aaron Eckhart, znany m.in… z roli Harveya Denta w hicie „Mroczny rycerz”. Fanów seriali stacja zaprasza na emitowany premierowo w TV Puls serial kryminalny „Agenci NCIS: Los Angeles”, a zwolenników telenowel na emitowane po raz pierwszy w Polsce seriale „Oblicza miłości” produkcji Grupo Televisa oraz „Odmienić los” Telemundo.

„Oblicza miłości” – PREMIERA
telenowela, Meksyk 2013, wyst.: Livia Brito, Juan Covarrubias, Cynthia Klitbo, Marcelo Córdoba
„Oblicza miłości” to historia gorącego uczucia i braterskiej rywalizacji. Główną bohaterką serialu jest młoda i piękna Natalia García (w tej roli Livia Brito), która zakochuje się z wzajemnością w przystojnym Diego (Juan Diego Covarrubias). Natalia nie wie jednak, że Diego ma brata bliźniaka Rodrigo. Kiedy Rodrigo dowiaduje się, że Diego poznał piękną dziewczynę, postanawia mu ją odbić. Podszywa się pod brata i próbuje zdobyć Natalię. Dzięki pomocy kolegi dziewczynie udaje się jednak wyswobodzić z zaborczych objęć Rodrigo. Na skutek szarpaniny Rodrigo zapada w śpiączkę, a Natalia – przekonana, że przyczyniła się do śmierci ukochanego Diego – ucieka z miejsca zdarzenia i wyjeżdża do stolicy. Po latach Natalia i Diego znowu się spotykają. On jest prezesem w firmie, w której ona dostaje pracę. Młodzi wyjaśniają sobie wielkie nieporozumienie z przeszłości, lecz nic już nie będzie takie samo… W międzyczasie Diego nie tylko się ożenił, ale i zyskał wroga w osobie własnego brata. Czy Diego i Natalia poradzą sobie w obliczu intryg? Czy miłość zwycięży braterską zazdrość?
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 14:30

„Odmienić los” – PREMIERA
telenowela, Kolumbia, USA 2009, wyst.: Christian Meier, Danna Garcia, Katie Barberi, Rosemary Bohórquez, Segundo Cernadas
Telenowela „Odmienić los” opowiada o burzliwym życiu pięknej Dolores Carrero, którą wszyscy nazywają Lola. W dzieciństwie dziewczyna została sierotą i była wychowywana przez despotyczną ciotkę, która traktowała ją jak swoją służącą. Nieszczęśliwa i poniżana Lola uciekła z domu ciotki do swojej rodzinnej wioski, gdzie zamieszkała na cmentarzu, z dala od ludzi. Zraniona przez życie dziewczyna niespodziewanie spotyka na swojej drodze przystojnego Marcelo Machado, który jest obiektem westchnień wielu kobiet. Lola i Marcelo zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Jednak na przeszkodzie wielkiego uczucia stanie zazdrość innych kobiet. Czy Lola i Marcelo pokonają przeciwności losu i zdobędą miłość swojego życia?
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:30

„Agenci NCIS: Los Angeles”
akcja, kryminał, USA 2009, wyst.: Adam Craig, Chris O’Donnell, Linda Hunt, LL Cool J, Peter Cambor
Serial kryminalny o agentach biura NCIS w Los Angeles, którzy działają pod przykrywką, by rozwiązywać trudne i często szokujące sprawy. Produkcja jest spin-offem bardzo popularnego serialu „Agenci NCIS”.
Emisja 5. i 6. odcinka: wtorek, 2 lutego, godzina 20:00

„Wpół do śmierci 2” – PREMIERA
akcja, kryminał, USA 2007, reż. Art Camacho, wyst.: Bill Goldberg, Kurupt, Robert LaSardo
Dwóch więźniów – Burk i Twitch, odsiaduje wyrok, w więzieniu w którym trwa ciągła walka między rywalizującymi ze sobą gangami. Kiedy wybucha bunt, muszą stworzyć sojusz, by przeżyć. Wspólnie, pod nadzorem strażników więziennych rozpoczynają poszukiwania odpowiedzialnego za zamieszki. Są coraz bliżej prawdy, gdy okazuje się, że Cortez – szef gangu, nie tylko wywołał bunt, ale również jako zakładników wziął bliskich Burka i Twicha. Teraz więźniowie zrobią wszystko, by uratować najbliższych.
Emisja: sobota, 30 stycznia, godzina 16:00

„Ja, Frankenstein” – PREMIERA
akcja, USA/Australia 2014, reż. Stuart Beattie, wyst.: Aaron Eckhart, Yvonne Strahovski, Miranda Otto,
Film twórców kultowej serii „Underworld”. Adam, potwór stworzony przez doktora Frankensteina, od ponad 200 lat żyje samotnie, starając się ukryć swoją naturę przed ludźmi. Obdarzony ogromną siłą i wytrzymałością, wytrenowany w sztukach walki, broni naszego gatunku przed zakusami istot rodem z najgorszych koszmarów. Nieoczekiwanie i wbrew swojej woli zostaje uwikłany w odwieczną wojnę pomiędzy dwoma klanami nieśmiertelnych. Obie frakcje chcą odkryć sekret jego zmartwychwstania, by dzięki niemu zdobyć kontrolę nad armią żywych trupów.
Emisja: niedziela, 31 stycznia, godzina 20:00

„Połączenie”
akcja, USA 2013, reż. Brad Anderson, wyst.: Halle Berry, Abigail Breslin, Morris Chestnut, Michael Eklund
Jordan Tuner (Halle Berry) jest operatorką linii alarmowej 911. Kobieta jest przyzwyczajona do dramatycznych zgłoszeń i kryzysowych sytuacji, jednak pewnego dnia popełnia straszny błąd. Oddzwania do uciekającej przed psychopatą śmiertelnie przerażonej nastolatki przez co napastnikowi udaje się schwytać ofiarę. Tym razem do Jordan dzwoni dziewczyna uwięziona w bagażniku porywacza, który wywozi ją w nieznane. Kobieta nie może popełnić tego samego błędu…
Emisja: środa, 3 lutego, godzina 20:00

„Dracula: Wampiry bez zębów” – PREMIERA
komedia, Francja, USA, 1995, reż. Mel Brooks, wyst.: Leslie Nielsen, Mel Brooks, Amy Yasbeck, Peter MacNicol, Steven Weber
W tej pełnej czarnego humoru komedii Dracula próbuje zdobyć świeżą krew. Jednak droga do celu nie jest łatwa i w trakcie poszukiwań doświadcza on nadprzyrodzonej magii, dzięki której może latać, wisieć głową do dołu oraz przemieniać się w nietoperza!
Emisja: czwartek, 4 lutego, godzina 20:00

„Infiltrator”
akcja, USA 2013, reż. Ric Roman Waugh, wyst.: Dwayne Johnson, Susan Sarandon, Jon Bernthal, Benjamin Bratt.
Właściciel firmy budowlanej – John Matthews dowiaduje się, że jego syn trafił za kratki za handel narkotykami. Chłopakowi grozi wysoka kara – 10 lat więzienia. Zdesperowany ojciec chce mu pomóc za wszelką cenę. Za zgodą agencji antynarkotykowej oraz prokurator stanowej postanawia przeniknąć do podziemnego światka przestępczego i działać tam w charakterze tajnego agenta. Misja jest niezwykle niebezpieczna – aby ratować syna, John stawia na szali własne życie.
Emisja: piątek, 5 lutego, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

One Comment on “30 stycznia-5 lutego w TV Puls”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *