Radiowa Jedynka z licytacją serduszka WOŚP

W niedzielę, 10 stycznia 2016 roku, słuchacze radiowej Jedynki będą mogli zdobyć złote serduszko z numerem 111 w ramach XXIV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcja na antenie radiowej Jedynki rozpocznie się o godzinie 10:15 i potrwa do 19:20. Tradycyjnie przez cały dzień będzie można również słuchać relacji z przebiegu akcji w kraju i na świecie.

Jak zapewnia radiowa Jedynka Serduszko nr 111 to niezwykły przedmiot. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zleciła Mennicy Państwowej przygotowanie stu serduszek o numerach od 1 do 100. Specjalnie dla radiowej Jedynki uczyniono wyjątek i powstało serduszko 111.

Aukcja złotego serduszka na antenie radiowej Jedynki rozpocznie się o godzinie 10:15 i potrwa do 19:20. Niedzielny program poprowadzą Krzysztof Grzesiowski i Daniel Wydrych. Dziennikarze co godzinę informować będą także o przebiegu tegorocznego Finału WOŚP, łącząc się z korespondentami zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Zgłoszenia do udziału w grze o serduszko przyjmowane będą pod nr tel. 22 645 22 55. Osoba, która zadeklaruje najwyższą wpłatę na konto Orkiestry, otrzyma serce z numerem 111.

W tym roku Fundacja WOŚP przeznaczy zebrane pieniądze na ratowanie życia dzieci i godną opiekę medyczną seniorów.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *