31 maja-6 czerwca w PULS 2

Na dni 31 maja-6 czerwca telewizja PULS 2 przygotowała wiele nowości w swojej ofercie programowej skierowanej do całej rodziny. W tym tygodniu rozpocznie się emisja serialowego hitu – „Wikingowie”. W sobotnie wieczory o nowej porze, będzie emitowany drugi już sezon serialu „Continuum: Ocalić przyszłość”.

Na antenie pojawią się także: premierowe odcinki przygotowanego specjalnie dla TV Puls programu „Wojciech Cejrowski. Boso – Teksas”, intrygujące historie ukazane w serialu „Krwawa historia Europy” z portfolio National Geographic oraz nowe seriale dokumentalne: „Handlarz doskonały” i „Łowcy okazji”. W tym tygodniu PULS 2 pokaże premierowe seriale dla najmłodszych – „Zagroda według Otisa” oraz „Kaczor Donald przedstawia”. Dla młodych widzów stacja przygotowała pełnometrażowe propozycje, a wśród nich: „Barbie i magia Pegaza” oraz „Biała i Strzała podbijają kosmos”. W weekend nieco starsi widzowie, będą mogli zobaczyć kolejny film z kultowej serii o Winnetou – „Winnetou III: Ostatnia walka”.

„Wikingowie” – PREMIERA
akcja, Irlandia, Kanada 2013, wys. Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Clive Standen, Jessalyn Gilsig, Gustaf Skarsgård, George Blagden
Świat Wikingów ożywa na nowo wraz z wyprawą Ragnara Lothbroka, który zapisał się na kartach nordyckiej historii, jako człowiek, który wyszedł poza ramy mitów. Akcja serialu ma początek w VIII wieku, w Skandynawii, gdzie Ragnar, wojownik i rolnik, marzy o znalezieniu bogactwa i dalekich wyprawach na zachód. Nad swoimi planami, zmieniającymi porządek świata, pracuje w tajemnicy, gdyż najpierw musi przekonać do nich lokalnego przywódcę – Earla Haraldsona, który niechętnie dzieli się władzą i sławą. Earl obawia się, że podróż Ragnara, jeśli zakończy się sukcesem, przyniesie mu zaszczyty, szacunek i władzę.
Premiera: piatek, 6 czerwca, godzina 23:30

„Continuum: Ocalić przyszłość”
akcja, Kanada 2012, wys. Rachel Nichols, Victor Webster, Erik Knudsen, Stephen Lobo
Akcja serialu „Continuum: Ocalić przyszłość” toczy się w 2077 roku w Vancouver, gdzie ludzie żyją pod rządami korporacji i w zaawansowanym technologicznie państwie policyjnym. Fabuła koncentruje się na konflikcie pomiędzy grupą terrorystyczną Liber8, która przeniosła się w czasie z 2077 do 2012 roku w Vancouver, a policjantką – Kierą Cameron, która przez przypadek zostaje przeniesiona razem z nimi. Po podróży w czasie członkowie Liber8 decydują się na kontynuowanie swojej brutalnej walki przeciw korporacjom, by zapobiec sytuacji politycznej z 2077 roku.
Emisja: sobota, 31 maja, godzina 22:00

„WWE RAW”
sportowy, USA 2013
Ekscytujący i nieprzewidywalny program, w którym zmierzą się ze sobą największe gwiazdy wrestlingu.
Emisja: piątek, 6 czerwca, godzina 22:30

„Winnetou III: Ostatnia walka” – PREMIERA
przygodowy, RFN, Włochy, Jugosławia 1965, reż. Harald Reinl, wys. Lex Barker, Pierre Brice, Rik Battaglia
Winnetou, dzielny wódz Apaczów, oraz jego przyjaciel Old Satterhand czekają na śmierć przywiązani do pala. Biali bandyci obarczyli Winnetou winą za śmierć syna wodza Indian z plamienia Jicarillo. Winnetou i Old Satterhand w ostatniej chwili uwolnieni przez trapera Sama Howkinsa uciekają w góry. Tam dochodzi do rozstrzygającej walki z Indianami Jicarillo i bandytami.
Emisja: niedziela, 1 czerwca, godzina 10:00

„Biała i Strzała podbijają kosmos”
animacja, Rosja 2010, reż. Inna Evlannikova
Niezwykły zbieg okoliczności sprawia, że pies cyrkowy – Biała – oraz kundel uliczny – Strzała – trafiają do jednostki, w której szkoli się zwierzęta do… lotu w kosmos! Te dwa różne z pozoru czworonogi przeżyją tam niezapomnianą przygodę. Lecz zanim sięgną gwiazd, będą musiały przejść najtrudniejszy trening w życiu. Trening dla super kosmonautów!
Emisja: poniedziałek, 2 czerwca, godzina 16:00

„Barbie i magia Pegaza”
animacja, USA 2005, reż. Greg Richardson
Dawno, dawno temu w odległym królestwie… Zły czarnoksiężnik żąda, by śliczna księżniczka Annika została jego żoną. Gdy piękność odmawia, zamienia jej rodziców w kamień. Annika zostaje ocalona przez cudownego, skrzydlatego konia, który zabiera ją do wspaniałego, magicznego królestwa. Odkrywa, że pegaz to w rzeczywistości jej siostra Brietta, zamieniona w skrzydlatego konia przez tego samego czarnoksiężnika lata temu. Razem podróżują teraz przez zakazane lasy i majestatyczne góry. Mają tylko trzy dni, by odwrócić klątwę, która ciąży na ich rodzinie.
Emisja: wtorek, 3 czerwca, godzina 16:00

„Żelazny Jan” – PREMIERA
baśń, Niemcy, Austria 2011, reż. Manuel Siebenmann, wys. Laurence Rupp, Paula Schramm, Michael Mendl
„Żelazny Jan” to historia oparta na baśni Braci Grimm. Duch Żelaznego Jana nawiedza okoliczne lasy. Mały książę John łapie go, a następnie uwalnia z klatki. W zamian, ten uczy go jak przetrwać w dziczy i podróżować po świecie. Czy uda mu się pokonać Czarnego Rycerza i zdobyć rękę księżniczki?
Emisja: środa, 4 czerwca, godzina 16:00

„Zagroda według Otisa” – PREMIERA
animacja, USA 2007
Serial „Zagroda według Otisa” w zabawny sposób opowiada o grupie przyjaciół zamieszkujących farmę. Są wśród nich krowy, świnia, mysz, kogut, pies i fretka. Wspólnie przeżywają mnóstwo niesamowitych przygód. Na czele tej wesołej gromadki stoi Otis, który dba o bezpieczeństwo mieszkańców farmy. Zwierzaki nieustannie szukają okazji do zabawy i wygłupów, jednocześnie unikając Pani Beady i jej niesfornego bratanka o imieniu Eugene, nazywanego Ważniakiem.
Premiera: piątek, 6 czerwca, godzina 13:30
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 13:30

„Kaczor Donald przedstawia”
animacja, USA, USA 1983
Najlepsze fragmenty niezapomnianych filmów rysunkowych o losach Kaczora Donalda i jego przyjaciół: Myszki Miki, Goofy’ego oraz Chipa i Dale’a. Dzięki ich przygodom, pełnym humoru i różnorodnych niespodzianek, przeniesiemy się do niezwykle barwnych i zabawnych miejsc. Rysunkowi przyjaciele zapewnią nie tylko wspaniałą zabawę, ale także wiele nauczą zwłaszcza najmłodszych widzów.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 18:35

„Łowcy okazji”
dokumentalny, USA 2010
Program „Łowcy okazji” przedstawia perypetie dwóch handlarzy – Allena Haffie i Clintona Jonesa, którzy przemierzają Stany Zjednoczone szukając wyjątkowych towarów z magazynowych wyprzedaży. W Stanach bowiem, znajduje się mnóstwo opuszczonych magazynów, które zostają wystawione na publiczną aukcję. Każdy z nich może stać się wartościową gratką dla kupującego.
Emisja: sobota, godzina 15:00 oraz poniedziałek, godzina 19:40

„Handlarz doskonały”
dokumentalny, Kanada 2012
„Handlarz doskonały” to serial śledzący codzienne życie Jeffa Schwarza, który zarobił fortunę dzięki umiejętnemu prowadzanie transakcji kupna i sprzedaży.
Emisja: sobota, godzina 16:00 oraz środa, godzina 19:40

„Wojciech Cejrowski. Boso – Teksas”
Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał duch pierwszych, amerykańskich osadników. Wojciech Cejrowski w charakterystyczny dla siebie inteligentny i dowcipny sposób opowie o tak nieodłącznych elementach Teksasu, jak ranczo, bydło, broń palna, kowboje, rodeo czy ropa naftowa.
Emisja: niedziela, godzina 15:30

„Krwawa historia Europy”
dokumentalny, Wielka Brytania 2012
Seria dokumentalna „Krwawa historia Europy” ukazuje pełne grozy i tajemnic historie ze Startego Kontynentu.
Emisja: piątek, 6 czerwca, godzina 20:30

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *