31 sierpnia – 6 września w TV Puls

We wrześniu TV Puls nabiera rozpędu. W tygodniu 31 sierpnia-6 września na antenie stacji zadebiutują dwa znakomite sitcomy: polski „Kasia i Tomek” oraz amerykański „Mike i Molly”. Pierwszy z nich to najlepsza tego typu polska produkcja ze znakomitymi rolami Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka. Drugi -€“ to bardzo popularny amerykański serial, w którym jedną z głównych ról gra Melissa McCarthy (m.in. „Gorący towar”, „Druhny”) nagrodzona za rolę Molly statuetką Emmy. W niedzielę, 1 września, TV Puls wyemituje znaną i lubianą „Karierę Nikosia Dyzmy” z całą plejadą polskich aktorów w obsadzie.

Poniedziałek, 2 września to ukłon w stronę dzieci, które tego dnia rozpoczną rok szkolny. Tego dnia na antenie wiele filmów przygotowanych specjalnie z myślą o nich, m.in. „Egipskie psiaki” i „Nowe szaty cesarza”. W poniedziałek wieczorem „Dwugłowy rekin atakuje” emitowany w ramach uwielbianych przez widzów poniedziałkowych „hitów” TV Puls. W filmie będzie można zobaczyć wielką postać światowego show biznesu -€“ Carmen Electrę. Ale to nie wszystko: 6 września premierę będzie miał trzeci sezon programu „Kręcimy z gwiazdami” -€“ w pierwszym odcinku nowego sezonu bohaterem będzie kabaret Paranienormalni.

„Biała i Strzała podbijają kosmos”
animacja, Rosja 2010
Niezwykły zbieg okoliczności sprawia, że pies cyrkowy – Biała – oraz kundel uliczny – Strzała – trafiają do jednostki, w której szkoli się zwierzęta do… lotu w kosmos! Te dwa różne z pozoru czworonogi przeżyją tam niezapomnianą przygodę. Lecz zanim sięgną gwiazd, będą musiały przejść najtrudniejszy trening w życiu. Trening dla super kosmonautów!
Emisja: sobota, 31 sierpnia, godzina 11:45

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Czerwony Kapturek”
baśń, Niemcy 2012, reż. Sibylle Tafel, wyst.: Amona Aßmann, Edgar Selge, Felix Klare, Marie Gruber
Pewnego razu mama wysyła swoją córkę – Czerwonego Kapturka – do babci. Dziewczynka ma zanieść jej placek i inne jedzenie, gdyż babcia się rozchorowała i leży w łóżku. Przed wyjściem mama mówi Czerwonemu Kapturkowi, by nie zbaczała z leśnej ścieżki, gdyż w lesie może czyhać na nią wiele niebezpieczeństw. Tymczasem dziewczynka po drodze spotyka wilka, który ma pewien plan…
Emisja: sobota, 31 sierpnia, godzina 13:35

„Skarb narodów: Księga tajemnic”
przygodowy, USA 2007, reż. Jon Turteltaub, wyst.: Nicolas Cage, Diane Kruger, Sean Bean, Jon Voight, Harvey Keitel, Ed Harris, Justin Bartha
Poszukiwacz skarbów – Benjamin Franklin Gates – po odkryciu tajemnicy Templariuszy stał się najsłynniejszym tropicielem zagadek w kraju. Podczas jednej z konferencji naukowych zostaje zaprezentowana karta z dziennika Johna Wilkesa Bootha. Wynika z niej, że przodek Gatesa brał udział w przygotowaniach zabójstwa prezydenta Abrahama Lincolna. Co stało się z pozostałymi kartami z dziennika Bootha? Gates podejmuje wyzwanie, by odnaleźć osiemnaście stron dziennika i wyjaśnić przeszłość swoich przodków. By tego dokonać, musi odszukać Księgę Tajemnic, która być może jest w Białym Domu. Lecz by ją zdobyć musi… porwać prezydenta.
Emisja: sobota, 31 sierpnia, godzina 16:25

„Zasady walki”
akcja, USA/ Kanada 2000, reż. Christian Duguay, wyst.: Wesley Snipes, Anne Archer, Donald Sutherland, Maury Chaykin
Tajny agent do zadań specjalnych – Neil Shaw – pracuje w służbie ONZ. W pewnym momencie zostaje niesłusznie oskarżony o zamordowanie chińskiego ambasadora i tym samym wplątany w międzynarodową aferę. Musi uciekać już nie tylko przed ścigającymi go agentami FBI, ale również członkami chińskiej triady. Niespodziewanie znajduje oparcie w tajemniczej tłumaczce, która decyduje się mu pomóc w wyjaśnieniu tej zbrodni i oczyszczeniu z zarzutów.
Emisja: sobota, 31 sierpnia, godzina 20:00

„Barbie jako Księżniczka i Żebraczka”
animacja, USA 2004, reż. William Lau
Współczesna wersja powieści Marka Twaina „Książe i Żebrak”, z Barbie w podwójnej roli tytułowej.
W odległej krainie na świat przyszły dwie dziewczynki – Anna Luiza i Eryka. Chociaż wyglądają identycznie, wiodą zupełnie inne życie. Jedna z nich jest księżniczką i mieszka w pałacu, druga jest biedną dziewczyną z wioski. Pewnego dnia dziewczyny przez przypadek się spotykają i obmyślają pewien plan, który połączy je już na zawsze… Anna Luiza i Eryka podążają za swoimi marzeniami i odkrywają, że przeznaczenie zapisane jest w pewnym szczególnym miejscu: w sercu!
Emisja: niedziela, 1 września, godzina 11:45

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Kopciuszek”
baśń, Niemcy 2011, reż. Uwe Janson, wyst.: Barbara Auer, Harald Krassnitzer, Aylin Tezel, Florian Bartholomäi
Kopciuszek mieszka z macochą i przyrodnią siostrą w domu swojego ojca. Zła macocha źle traktuje Kopciuszka. Dziewczyna musi pracować od świtu do zmierzchu i spać w bardzo skromnych warunkach. Pewnego dnia król wydaje bal na cześć swojego syna, podczas którego książę spośród niezamężnych panien ma wybrać sobie przyszłą żonę. Zła macocha oczami wyobraźni już widzi siebie jako królową matkę – jest pewna, że książę zakocha się właśnie w jej córce. Robi wszystko, by Kopciuszek nie mogła uczestniczyć w balu. Dziewczynie udaje się jednak dotrzeć na bal i zdobyć serce księcia. Uciekając przed złą macochą, Kopciuszek gubi jeden pantofelek. Zakochany książę wyrusza na poszukiwania dziewczyny, na której nogę pasuje zagubiony but…
Emisja: niedziela, 1 września, godzina 13:35

„Kariera Nikosia Dyzmy”
komedia, Polska 2002, reż. Jacek Bromski, wyst.: Cezary Pazura, Anna Przybylska, Ewa Kasprzyk, Katarzyna Figura, Andrzej Grabowski, Krzysztof Globisz, Olgierd Łukaszewicz, Katarzyna Figura, Krzysztof Kowalewski, Piotr Adamczyk, Krzysztof Pieczyński
Pracownik zakładu pogrzebowego – Nikoś Dyzma – obdarzony zdolnością wygłaszania porywających przemówień, zdobywa zaproszenie na dyplomatyczny raut. Postanawia udać się na przyjęcie. Podczas imprezy ktoś oblewa go trunkiem. Wściekły Dyzma wywołuje awanturę, obrzucając winowajcę wyzwiskami. Ten epizod staje się punktem zwrotnym w jego życiu. Okazuje się bowiem, że zwymyślał samego wiceprezesa Macieja Terkowskiego. Wieść o tym, że tajemniczy rudowłosy mężczyzna nie zawahał się publicznie ubliżyć wysoko postawionemu politykowi, szybko dociera do wszystkich uczestników bankietu. Odtąd o sympatię Nikosia zaczyna zabiegać wielu ludzi, między innymi przedsiębiorca – Roman Kiliński – i senator – Anna Walewska. Dyzma szybko uznany zostaje za człowieka, który może wszystko załatwić. Jest to pierwszy krok Nikosia do osiągnięcia politycznego i finansowego sukcesu.
Emisja: niedziela, 1 września, godzina 20:00 i czwartek, 5 września, godzina 21:55

„Egipskie psiaki”
familijny, Kanada/ USA 2012, reż. Robert Vince, wyst.: Adam Alexi-Malle, Tucker Albrizzi, Tim Conway, Mason Cook
Piątka uroczych, gadających szczeniaków – Budderball, B-Dawg, Rosebud, Budda i Mudbud – powraca! Tym razem przejeżdżają pół świata, by dotrzeć do ruin starożytnego Egiptu. W wyścigu z przebiegłym kotem, szczeniaki muszą uniknąć pułapek, rozwiązać łamigłówki i zbadać tajemniczy grobowiec. Z pomocą nowych przyjaciół, ich egzotyczna przygoda staje się skarbnicą czystej zabawy!
Emisja: poniedziałek, 2 września, godzina 13:45

„Nowe szaty cesarza”
familijny, Niemcy 2010, reż.: Hannu Salonen, wyst.: Matthias Brandt, Sergej Moya, Alissa Jung, Catherine Flemming
Pewnego dnia chytry i odważny Jakub dociera do miasta, w którym wszyscy oprócz cesarza żyją w biedzie. Gdy Jakub dowiaduje się, że cesarz Friedhelm wydaje fortunę na swoją garderobę, wpada na pewien pomysł… Podaje się za najlepszego na świecie krawca i zwraca się do cesarza z ofertą: uszyje dla niego najpiękniejsze na świecie szaty. Wyjaśnia cesarzowi, że ubrania przez niego uszyte są wyjątkowe, gdyż nie są widoczne dla wszystkich. Cesarz przyjmuje propozycję, a Jakub ze swoimi asystentkami – piękną Mają i jej młodszą siostrą Gretą – bierze się do pracy. Każdy na dworze z niecierpliwością oczekuje na nowe szaty cesarza. Kiedy w końcu cesarz pojawia się przed tłumem, wszyscy stają oszołomieni…
Emisja: poniedziałek, 2 września, godzina 15:45

„Dwugłowy rekin atakuje”
akcja, USA 2012, reż. Christopher Ray, wyst.: Carmen Electra, Charlie O’Connell, Brooke Hogan
Grupa studentów wraz z profesorem Babishem płynie statkiem w długo oczekiwany rejs. Niespodziewanie statek zostaje zaatakowany przez monstrualnych rozmiarów dwugłowego rekina! Rozbitkowie, by ratować życie, zmuszeni są dopłynąć do najbliższej bezludnej wyspy. Wkrótce okazuje się, że pozornie bezpieczny kawałek ziemi zaczyna tonąć… Bohaterowie robią wszystko, by jak najszybciej się stamtąd wydostać, lecz najpierw muszą stoczyć walkę z krwiożerczą bestią.
Emisja: poniedziałek, 2 września, godzina 20:00

„Kasia i Tomek”
serial komediowy, Polska 2002, wyst.: Joanna Brodzik, Paweł Wilczak
Zabawne perypetie 30-letniej Kasi i 35-letniego Tomka, którzy od ponad siedmiu lat tworzą związek oparty na kontrastach. Kasia jest uczuciową, trochę niezaradną kobietą natomiast Tomek jest bardziej poważny i niezależny. Kasia marzy o ślubie i dziecku, jednak Tomek nie ma tego w planach, zwłaszcza, że nie przepada za swoją przyszłą teściową. W każdym odcinku serialu poznajemy losy Kasi i Tomka oraz dowiadujemy się więcej o ich związku.
Premiera: wtorek, 3 września, godzina 14:30
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 14:30
Powtórka: poniedziałek-piątek, godzina 11:30

„Mike i Molly” („Mike & Molly”)
serial komediowy, USA 2010, wyst.: Melissa McCarthy, Billy Gardell
Serial komediowy o otyłych Mike’u i Molly, którzy poznali się i zakochali w sobie na… spotkaniu „Anonimowych Łakomczuchów”. Oficer Mike jest dobrodusznym policjantem z nadwagą, który pragnie schudnąć. Wspomaga go w tym jego partner Carl McMillan, szczupły, szybko mówiący mądrala. Molly to krągła nauczycielka z dużym poczuciem humoru. Dziewczyna mieszka z siostrą Victorią i matką Joyce, które są szczupłymi kobietami i nie ułatwiają Molly zrzucania zbędnych kilogramów. To premiera tego serialu w otwartej telewizji! Do tej pory był on emitowany jedynie w Comedy Central. Jedną z głównych ról gra Melissa McCarthy, znana m.in. z emitowanego obecnie w kinach filmu „Gorący towar” oraz komedii „Druhny”. Za rolę w „Mike i Molly” Melissa McCarthy została nagrodzona Emmy w kategorii Najlepsza aktorka w serialu komediowym.
Premiera: wtorek, 3 września, godzina 16:55
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 17:00
Powtórka: poniedziałek-piątek, godzina 12:30

„Jaguar”
przygodowy, Francja 1996, reż. Francis Veber, wyst.: Jean Reno, Danny Trejo, Patrick Bruel
Wieczór. Trzech różnych mężczyzna przypadkiem spotyka się w tej samej windzie w hotelu Grand w Paryżu: Indianin z lasów Amazonii – Wanu – jego tłumacz – Campana oraz śmieszny hazardzista – Perrin. To spotkanie zmieni ich życie na zawsze…
Emisja: środa, 4 września, godzina 20:00

„Bosk brał udział w przygot0D
komedia, USA 1999, reż. Mike Mitchell, wyst.: Rob Schneider, William Forsythe, Eddie Griffin, Arija Bareikis
Czyściciel akwariów – Deuce Bigalow – wpada w kłopoty. Po przyjęciu zlecenia opieki nad akwarium jednego z klientów, demoluje luksusowy apartament zleceniodawcy. By szybko zdobyć pieniądze na naprawienie szkód, Deuce obmyśla plan. I w tym momencie zabawa dopiero się rozpoczyna. Deuce dochodzi bowiem do wniosku, że jedynym sposobem wyjścia z kłopotów jest zaoferowanie kobietom swoich usług jako kochanek do wynajęcia…
Emisja: czwartek, 5 września, godzina 20:00

„Kręcimy z gwiazdami III”
program rozrywkowy, Polska 2013
Premierowy odcinek nowego, trzeciego sezonu programu rozrywkowego, w którym Ewelina Kopic przedstawia od kuchni życie polskich gwiazd. Kim są? Jaki jest fenomen ich sławy? Czy mają czas na życie prywatne? Co robią przed i po koncercie? O czym rozmawiają w drodze na występ? W pierwszym odcinku trzeciego sezonu zobaczymy kabaret Paranienormalni.
W odcinku: kabaret Paranienormalni.
Emisja: piątek, 6 września, godzina 9:30

„Rycerze z Szanghaju”
akcja, USA/ Hongkong 2003, wyst.: Jackie Chan, Tom Fisher, Owen Wilson, Aaron Taylor-Johnson
Dawny zabijaka – Wang Chon – zostaje poinformowany przez swoją siostrę – Lin – o tajemniczej śmierci ich ojca. Nie ufając wymiarowi sprawiedliwości, Chon postanawia na własną rękę odnaleźć zabójcę. Razem z przyjacielem – Roy’em O’Bannonem – wyrusza do Anglii w poszukiwaniu mordercy i skradzionej pieczęci cesarskiej. Tam, nieoczekiwanie odkrywają również międzynarodowy spisek, którego celem jest wymordowanie angielskiej rodziny panującej wraz z królową Wiktorią…
Emisja: piątek, 6 września, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *