„Nasz nowy dom” od września w Polsacie (zdjęcia)

„Nasz nowy dom” to nowy program Telewizji POLSAT, w którym widzowie będą mogli zobaczyć jak w ciągu 6 dni można gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie. W każdym odcinku pod czujnym okiem kamer, specjaliści – architekt i ekipa budowlana stoczą wyścig z czasem i trudnościami. W programie poznamy historię rodzin i zobaczymy czy uda się spełnić ich marzenia. Program poprowadzi Katarzyna Dowbor, a pierwszy odcinek pojawi się w niedzielę 29 września o godzinie 17:45.

W programie „Nasz nowy dom” poznamy zwykłe, normalne rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej, żyjąc w domach wymagających natychmiastowego remontu. Dowiemy się, co sprawiło, że nie mogą sami wyremontować swoich domów. Poznamy wszystkich mieszkańców, ich marzenia, często prozaiczne o pokojach dla dzieci, czy nowej łazience. Na czas remontu rodzina przeniesie się do hotelu, a producenci zaskoczą wszystkich niejedną niespodzianką, która umili im czas oczekiwania na powrót do domu. W tym samym czasie ekipa budowlana pod kierownictwem Katarzyny Dowbor, architekta i kierownika budowy, przystąpi do remontu. Widzowie zobaczą jak starannie trzeba zaplanować i realizować prace mając na ich wykonanie tylko 6 dni. To będzie prawdziwy wyścig z czasem i piętrzącymi się trudnościami, które zwykle pojawiają się przy tak kompleksowych i gruntownych remontach.

W finale każdego odcinka zobaczymy powrót rodzin do ich odremontowanych domów. Niejednokrotnie to co zobaczą przerośnie ich oczekiwania. Nie zabraknie łez radości i wielkiego szczęścia, że i tym razem udało się pomóc potrzebującej rodzinie.

Pierwszy premierowy odcinek „Naszego nowego domu” pojawi się na antenie Telewizji POLSAT pod koniec września 2013. Program realizuje Constantion Entertainment. W pierwszym sezonie zostanie zrealizowanych 10 odcinków.

nasznowydom1 nasznowydom2

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *