3,5 mln widzów finału 3. edycji programu „MasterChef”

Finałowy odcinek programu „MasterChef” w TVN oglądało prawie 3,5 miliona widzów. To najpopularniejszy show kulinarny w Polsce. Zwyciężczynią 3. edycji została Dominika Wójciak. To ona otrzymała tytuł „MasterChef’a”, 100 tysięcy złotych i własną książkę kulinarną.

W jesiennym sezonie średnia widownia każdego odcinka programu „MasterChef” wynosiła 2,9 miliona. Finał oglądało prawie 3,5 miliona ludzi.

Program „MasterChef” to widowisko, w którym pasjonaci gotowania przygotowują swe popisowe dania i poddają ostrej krytyce profesjonalnego jury – Magdzie Gessler, Ani Starmach i Michelowi Moran. Wielu kucharzy-amatorów bierze udział w castingach do programu. Jednak tylko 14 najlepszych otrzymuje szansę by walczyć o zwycięstwo w programie. Ta edycja była wyjątkowa. Gośćmi specjalnymi „MasterChef’a” byli jedni z najsławniejszych i najbardziej cenionych szefów kuchni na świecie – Gordon Ramsay oraz Michel Roux. Pierwszy raz w historii programu uczestnicy zaserwowali swoje dania na pokładzie Dreamlinera PLL LOT na trasie Warszawa – Madryt. A dwa odcinki, ćwierćfinałowy i półfinałowy zostały nagrane na Sycylii. To tam, zawodnicy poznali czym jest gotowanie pod presją czasu i upału… w ocenie pomagał jurorom sycylijski szef kuchni, Ciccio Sultano.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *