„Hawaje 5-0” od 3 stycznia w Czwórce (zdjęcie)

Remake przeboju sprzed lat – serial sensacyjny „Hawaje 5-0” – już 3 stycznia 2014 roku zadebiutuje na antenie Czwórki (TV4). W każdą sobotę widzowie będą mogli oglądać dwa odcinki tej produkcji.

Pełen akcji, efektownych scen i fantastycznych plenerów serial sensacyjny z galerią świetnie nakreślonych postaci, opowiada o pracy elitarnej jednostki policji, której zadaniem jest zwalczanie najniebezpieczniejszych przestępców na Wyspach Hawajskich.

Główny bohater, detektyw Steve McGarrett (Alex O’Loughlin), to utalentowany i zasłużony oficer sił specjalnych marynarki, który przeszedł do pracy w policji. Kiedy jego ojciec – emerytowany szef wydziału do walki z przestępczością zorganizowaną na Hawajach – zostaje zamordowany, Steve powraca do Oahu, by przeprowadzić śledztwo w tej sprawie. Gdy gubernator Hawajów proponuje mu pokierowanie oddziałem do zadań specjalnych, dając mu wolną rękę i zapewniając swoje pełne poparcie, McGarrett decyduje się pozostać na wyspach.

Jego najbliższymi współpracownikami zostają doświadczeni gliniarze: detektyw Danny „Danno” Williams (Scott Caan) i Chin Ho Kelly (Daniel Dae Kim) oraz świeżo upieczona absolwentka akademii policyjnej – Kono Kalakaua (Grace Park). Danno to detektyw z New Jersey, który – choć lepiej czuje się w wielkomiejskiej dżungli niż wśród rajskich plaż – przeniósł się na Hawaje, by po rozwodzie z żoną nie tracić kontaktu ze swą ośmioletnią córeczką. Chin Ho Kelly był detektywem i zaufanym współpracownikiem ojca McGarretta, ale odszedł ze służby, kiedy niesłusznie oskarżono go o korupcję. Kono, piękna i nieustraszona kuzynka China, wcześniej wyczynowo uprawiała surfing. Dziś jej ambicją jest dorównanie kolegom z elitarnego oddziału.

Zostając na Hawajach McGarrett poświęca się nie tylko walce z przestępczością, ale zaczyna też porządkować swoje życie – próbuje między innymi naprawić relację ze swoją siostrą Mary Ann i rozwikłać tajemnicę śmierci ojca.

tv4hawaje50

„Hawaje 5-0”

Premiera: sobota, 3 stycznia, godzina 20:00 i 21:00
Emisja: sobota, godzina 20:00 i 21:00

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *