3,5 mln widzów serialu „Blondynka”

Emitowany w TVP1 serial obyczajowy „Blondynka” wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem widzów. W niedzielę 14 lutego 2016 roku 11. odcinek przygód pani weterynarz z Joanną Moro w roli tytułowej obejrzało 3 541 tys. osób w grupie wszystkich widzów i 796 tys. w grupie 16-49, najwięcej spośród dotychczas nadawanych odcinków czwartej serii.

Rekordowe okazały się również udziały w grupie 4+ – 20,7%. Natomiast udziały w grupie młodych widzów ukształtowały się na poziomie 11,5%, co jest wyrównaniem rekordu z 20 grudnia 2015 roku.

W czwartym sezonie „Blondynki” wątki osobiste są ściśle związane z wątkiem społecznym. Grana przez Joannę Moro doktor Sylwia Kubus musi być matką Antka, przyjaciółką, kochanką, rozjemcą, stróżem prawa i obyczajów. Obok Joanny Moro w serialu występują: Krzysztof Gosztyła, Andrzej Grabowski, Magdalena Schejbal, Izabela Dąbrowska, Krzysztof Gosztyła, Hanna Śleszyńska, Krzysztof Kiersznowski, Tomasz Borkowski, Liliana Głąbczyńska-Komorowska, Marian Dziędziel, Mariusz Ostrowski oraz Ewa Kasprzyk.

Czwartą część serialu reżyserował Mirosław Gronowski, a autorami scenariusza byli: Andrzej Mularczyk i Przemysław Nowakowski.

W niedzielę m.in. dzięki „Blondynce” Jedynka w grupie 4+ była stacją pierwszego wyboru, osiągając średnie dzienne udziały w wysokości 13%.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *