Stopklatka TV z ofertą na wiosnę 2016

„Vicky Cristina Barcelona” z nagrodzoną Oscarem Penélope Cruz, ogólnopolska premiera „Atlasu chmur” z takimi gwiazdami kina jak Tom Hanks i Halle Berry, obsypany nagrodami „Lektor” z Kate Winslet i Ralphem Fiennesem oraz czwarty sezon serialu kryminalnego „Luther” to tylko niektóre nowości, które zaprezentuje wiosną jedyny ogólnodostępny kanał filmowy Stopklatka TV.

Stopklatka TV przygotowała na wiosnę różnorodną ofertę filmową. Niedzielne wieczory, upłyną w marcu pod znakiem światowych hitów. Stacja pokaże o godzinie 20:00 takie produkcje, jak nagrodzona Złotym Globem, wyreżyserowana przez Woody’ego Allena komedia „Vicky Cristina Barcelona” z udziałem Penélope Cruz i Scarlett Johansson, wciągający i trzymający w napięciu film „Znamię” z Kevinem Costnerem i Kathy Bates, pełna akcji produkcja z Harrisonem Fordem i Rayem Liottą „Ścigani” czy też popularny film sensacyjny „Wróg Publiczny” z Willem Smithem w głównej roli.

W marcu na widzów Stopklatki TV czeka również ogólnopolska premiera telewizyjna wielkiego hitu. Stacja pokaże filmowe widowisko – głośną produkcję rodzeństwa Wachowskich z udziałem Toma Hanksa i Halle Berry „Atlas Chmur”. W ramówce pojawią się również m.in. komedia z Demi Moore i Davidem Duchovnym „Niedościgli Jonesowie”, nominowany do Oscara w trzech kategoriach „Dom z piasku i mgły” z Jennifer Connelly i Benem Kingsleyem, jedna z najpiękniejszych animacji wytwórni Disney i Pixar „Odlot”, komedia „Nawrót depresji gangstera” z Robertem De Niro oraz tak znane i lubiane hity filmowe, jak: „Jerry Maguire”, „Misja na Marsa”, „Rzeź”, „Kula”, „Znaki”, „Wojna Harta” czy też głośny „Informator” z Alem Pacino i Russellem Crowem.

Fani polskiego kina również znajdą dla siebie wiele pozycji godnych uwagi. Stopklatka TV pokaże w marcu m.in. „Dublerów”, „Dom zły”, „Nic śmiesznego”, „Dług”, „33 sceny z życia”, „Psy” i „Nie ma róży bez ognia”.

To jednak tylko początek atrakcji filmowych. W kolejnych wiosennych miesiącach Stopklatka TV również zaprezentuje megahity z najwyższej światowej półki. Widzowie mogą spodziewać się m.in. obsypanego nagrodami „Lektora” z Kate Winslet i Ralphem Fiennesem, widowiskowej „Agory” ze zjawiskową Rachel Weisz, wypełnionego mrocznym klimatem „Autora widmo” w reżyserii Romana Polańskiego, „Dziennika zakrapianego rumem” z gwiazdą kina Johnym Deppem w głównej roli czy też wielkiego hitu przygodowego „Captain America: Pierwsze starcie”.

Ponadto, jako pierwsza stacja w Polsce, Stopklatka TV zaprezentuje wiosną 4. sezon eserialu kryminalnego „Luther” z nagrodzonym Złotym Globem za tytułową rolę Idrisem Elbą. Przed premierą 4. sezonu, począwszy od 3 marca 2016 roku Stopklatka TV będzie powtarzać 3 pierwsze sezony serialu, by umożliwić obejrzenie serialu tym widzom, którzy nie mieli okazji zobaczyć go wcześniej.

Na antenie Stopklatki TV pojawi się również serial „Szpital Nadziei”, który będzie miał swoją premierę w poniedziałek 7 marca. Widzowie będą mogli zobaczyć także nowe odcinki popularnych serii „Katastrofy w przestworzach”, „Pułapki umysłu” oraz „Zaginiony świat”.

Źródło: Stopklatka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *