Radio ESKA i ESKA TV promują platformę „Electronic Beats”

15 lutego 2016 roku Radio ESKA i ESKA TV wystartowały z komunikacją i promocją projektu T-Mobile „Electronic Beats” – nowej platformy muzycznej, która na polskim rynku zadebiutuje w kwietniu br.

Electronic Beats to międzynarodowa platforma należąca do T-Mobile. Oferuje użytkownikom treści muzyczno-rozrywkowe, w tym relacje z imprez, festiwali i innych wydarzeń muzycznych. To także przestrzeń do dzielenia się inspiracjami w myśl hasła „Life is for sharing”. Polska wersja projektu, w ramach której powstanie także zupełnie nowa platforma internetowa, będzie prezentować szerokie spektrum muzyczno-lifestylowe.

Od 15 lutego od poniedziałku do piątku przez dwa miesiące platforma T-Mobile Electronic Beats jest sponsorem „Najlepszego Programu” w ESKA TV. W każdy piątek zaproszony do studia „Najlepszego Programu” didżej prezentuje muzykę spod znaku EDM (Electronic Dance Music).

Od 20 lutego do końca czerwca w każdą sobotę T-Mobile Electronic Beats będzie również sponsorem wieczornego pasma „imprESKA” w Radiu ESKA w nowej oprawie muzycznej. W audycji prowadzone będą specjalne konkursy dla słuchaczy. Uczestnicy zabawy, wchodząc na odpowiednią podstronę na www.eska.pl, będą musieli opisać, w jaki sposób planują spędzić sobotni wieczór. Co tydzień na antenie radia podczas sobotniej „imprESKI” autor najciekawszego pomysłu będzie nagradzany smartfonem ze starterem od T-Mobile.

Działania promocyjne są prowadzone równocześnie na fanpage’ach Radia ESKA i ESKA TV na Facebooku, a także na Snapchacie i Instagramie ESKA TV.

Źródło: TIME

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *