4. sezon „Bogatych dzieciaków z Beverly Hills” na E!

W czwartym sezonie „Bogatych dzieciaków z Beverly Hills”, rozpoczynającym się 13 maja 2016 roku, będziemy towarzyszyć Morgan Stewart i Brendanowi Fitzpatrickowi w drodze do wystawnego ślubu

W najnowszej, ośmioodcinkowej odsłonie serialu, kanał E! pokaże drogę słynnej blogerki Morgan Stewart i magnata nieruchomości Brendana Fitzpatricka do wysadzanego diamentami ołtarza. Kamery E! uchwycą cały blichtr i blask przygotowań do okazałej ceremonii, która odbędzie się przy udziale ich wpływowych rodzin i przyjaciół, w tym Dorothy Wang, EJ Johnsona i Jonny’ego Drubela. Wieczory kawalerskie i panieńskie, przedślubne fochy, układanie listy gości i inne dramatyczne wydarzenia bez żadnej cenzury będzie można oglądać tylko na E!.

Wraz z początkiem nowego sezonu u Morgan i Brendana kończy się narzeczeńska sielanka, a zaczynają przygotowania do wymarzonego ślubu. Para szybko zda sobie sprawę, że planowanie tej uroczystości to nie jest zajęcie usłane różami. Morgan daje się ponieść stresowi przygotowań, co powoduje problemy w relacjach z Brendanem. Wkrótce zacznie poważnie wątpić w jego zaangażowanie, nie tylko w organizację ślubu, ale również w związek z nią. Kamery E! będą nieustannie śledzić jej uczuciowe rozterki, a także towarzyszyć jej podczas wypadu na wieczór panieński i sesji fotograficznej dla Brides Magazine.

Tymczasem Dorothy angażuje się w sprawy biznesowe – poświęca się tworzeniu swojej marki oraz uruchomieniu kilku nowych linii produktowych. Oprócz budowania imperium, królowa mediów społecznościowych jest gotowa na powrót do randkowania, po jakże potrzebnym odpoczynku od facetów. Może się jednak okazać, że sprawy przyjmą trochę zbyt szybki obrót, gdy brukowce zaczną ją łączyć z gwiazdorem NBA, a paparazzi będą śledzić każdy jej krok, żeby potwierdzić plotki. Instagramowa gwiazda czuje się jednocześnie porzucona przez swoją najlepszą przyjaciółkę, Morgan, którą pochłaniają przygotowania do ślubu, więc odnawia przyjaźń z dawną koleżanką Biancą Weiser Espadą, ale dawny spór między Brendanem i Biancą powoduje tylko dalsze napięcia między Dorothy i Morgan.

Jonny cieszy się życiem singla i koncentruje na karierze. Zaistniał na scenie muzycznej i zyskał miano jednego z najbardziej obiecujących didżejów LA. Jednak jego nowa pasja prowadzi do nadmiernego imprezowania i dzikich eskapad. Problemy zdrowotne brutalnie sprowadzą go na ziemię i sprawią, że zastanowi się nad swoim trybem życia.

EJ skończył szkołę, jest gotowy opuścić rodzinne gniazdo i podjąć ważne decyzje dotyczące własnej przyszłości. Niegdyś chwalony za zrzucenie ponad 80 kg, obecnie spotyka się z częstą krytyką ze strony mediów, a jego znajomi martwią się, że za bardzo chudnie. Z nowym wyglądem i większą pewnością siebie EJ jest gotowy na następny etap życia – musi tylko zdecydować, co to będzie.

„Bogate dzieciaki z Beverly Hills”, IV sezon

Premiera: piątek, 13 maja, godzina 20:00

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *