4. sezon „Jeźdźców Smoków” w Cartoon Network

Drużynę Jeźdźców Smoków czeka wyjątkowo trudny czas: Szczerbatek zostanie schwytany przez łowców, a Astrid zapadnie na śmiertelną chorobę. 19 grudnia 2016 roku o godzinie 19:40 Cartoon Network zaprasza na premierę czwartego sezonu serialu „Dragons: Race to the edge”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Cartoon Network

Myśl o tym, że trzeba odzyskać utracone smocze jajo będzie spędzała Czkawce sen z powiek. Razem z przyjaciółmi bohater zrobi wszystko, by wykraść magiczny przedmiot z rąk okrutnego Viggo. Niestety, pierwsze próby zakończą się wielkim niepowodzeniem – Szczerbatek zostanie schwytany i uwięziony przez łowców smoków. W tej trudnej sytuacji pomoc nadejdzie zupełnie niespodziewanie ze strony wielkiego wroga – Dragura. Kolejne wydarzenia pokażą, czy można mu zaufać, czy też prowadzi kolejną niebezpieczną grę.

Drużyna Jeźdźców nie będzie mogła długo cieszyć się z uwolnienia Szczerbatka, bo już wkrótce czeka ich kolejny cios – Astrid zapadnie na śmiertelną chorobę. Aby uratować przyjaciółkę, jeźdźcy postanowią zdobyć antidotum, jednak do stworzenia lekarstwa potrzeba prastarych smoków, które wymarły wiele lat temu. Wojownicy nie poddadzą się łatwo i uda im się odnaleźć ostatniego żyjącego przedstawiciela tego gatunku. Czy dotrą do niego na czas i wygrają walkę o życie Astrid? O tym widzowie przekonają się oglądając nowe odcinki.

Premiera czwartego sezonu serialu „Dragons: Race to the edge” w poniedziałek, 19 grudnia, na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 19:40.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *