Zespół Max Bravura zagra w Studiu radiowej Czwórki

Tym razem w Studiu Czwórki wystąpi zespół Max Bravura. Słuchacze będą mogli uczestniczyć w koncercie na żywo lub posłuchać go w audycji „Będzie głośno” w piątek, 16 grudnia 2016 roku o godzinie 18:00. Transmisja na antenie Czwórki, stronie czworka.online oraz Czwórkowym Facebooku.

Inicjatorem i frontmanem zespołu Max Bravura jest śląski wokalista i songwriter Maciek Wachowiak, założyciel i lider alternatywnej formacji Slutocasters. Początkowy solowy eksperyment muzyczny w ciągu trzech lat ewoluował w różnych składach i brzmieniach. Twórczość zespołu to surowe opowieści zamknięte w dyskretne melodie – od gitarowego folku przez wave’ową nostalgię po postpunkową energię. Zespół tworzą: Maciej Wachowiak (wokal, gitara akustyczna), Jacek Talaga (gitara elektryczna), Radek Rutkowski (gitara basowa) i Filip Oczkowski (perkusja). 11 maja 2016 roku ukazała się debiutancka EP-ka formacji zatytułowana „How Bravura”. Jak mówią sami muzycy na płycie znaleźć można proste, ładne melodie, nieskomplikowane teksty i charyzmatyczny wokal.

Max Bravura w Studiu Czwórki 16 grudnia o godzinie 18:00 w audycji „Będzie głośno”. Koncertu będzie można wysłuchać na antenie i obejrzeć na stronie czworka.online oraz na Czwórkowym Facebooku.

Wejściówki na koncert można zdobyć na antenie i Facebooku Czwórki.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *