4. sezon „Obozu na wyspie” w Cartoon Network

4. sezon „Obozu na wyspie” już wkrótce w Cartoon Network. Tym razem stacja zaprasza na nowe perypetie głównych bohaterów serialu, czyli Oskara i Jeżynki. Premiera odcinków w poniedziałek 8 listopada o 19:50 w Cartoon Network.

Sprawdź godziny emisji serialu „Obóz na wyspie” w PROGRAMIE TV

Magia może zostać użyta do wielkich rzeczy – na przykład do wyciągnięcia kogoś z opresji za jednym machnięciem różdżki. Właśnie dzięki czarodziejskim mocom Susie i Ramona uratowały Nowy Jork, gdy z miasta zaczęły znikać czarownice.

Ale bohaterów „Obozu na wyspie” korci też wykorzystanie magii do spełniania drobnych, równie ważnych marzeń. W premierowych odcinkach Oskar spróbuje przyrządzić śniadanie wprost ze snów. Postanowi też zebrać w sobie odwagę, by pokonać swój największy strach: przejść przez budzący grozę most.

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Również Jeżynka zostanie uczestniczką zaskakujących wydarzeń. W jednym z pierwszych odcinków emitowanych w listopadzie przez Cartoon Network, bohaterka straci miotłę i wyruszy na jej poszukiwania. Razem z Oskarem wybiorą się także na warsztaty z savoir vivre magii. Czy teraz będą wiedzieli, jak zachowywać się w czarodziejskim świecie?

Premiera 4. sezonu „Obóz na wyspie” już w poniedziałek 8 listopada o 19:50 w Cartoon Network.
Emisja codziennie o 19:50 w Cartoon Network.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *