5-11 kwietnia w TV Puls

W tygodniu 5-11 kwietnia TV Puls pokaże premierowo kilka głośnych filmów. W sobotę premierę będzie miał horror „Piątek trzynastego II”, a w niedzielę film akcji „Taxi 3” z udziałem Marion Cotillard, do którego scenariusz pisał sam Luc Besson. Na poniedziałek stacja przygotowała gratkę dla fanów produkcji wytwórni The Asylum -€“ film „Zagłada Pompei”. Z kolei w piątek TV Puls pokaże głośny „Jurassic Park” Stevena Spielberga. Oprócz tego jak zwykle stacja zaprasza na serialowy hit „Arrow”, który osiąga lepsze wyniki oglądalności niż amerykańskie seriale pokazywane przez konkurencyjne stacje, takie jak „Homeland” i „Chicago Fire” emitowane w TVP1/HD oraz „The Following” i „Revolution” pokazywane przez TVN7. Młodszych widzów i ich rodziców TV Puls zaprasza też na animację Disney’a „Fineasz i Ferb”.

Na 10 kwietnia, w czwartą rocznicę katastrofy samolotu prezydenckiego w Smoleńsku, TV Puls przygotowała specjalną ofertę programową. Tego dnia stacja wyemituje kontrowersyjny dokument Anity Gargas „Anatomia upadku” oraz przygotowany na zlecenie National Geographic specjalny odcinek głośnej produkcji dokumentalnej „Katastrofa w przestworzach: Śmierć prezydenta”. O godzinie 20:00 TV Puls pokaże też specjalny program poświęcony temu wydarzeniu (stacja ma przedstawić szczegóły wkrótce).

„Batman Forever”
akcja, USA 1995, reż. Joel Schumacher, wyst.: Val Kilmer, Nicole Kidman, Jim Carrey, Tommy Lee Jones, Chris O’Donnell
Batman i Robin muszą się zmierzyć z Dwiema Twarzami i Człowiekiem-Zagadką. Pomaga im piękna pani psycholog. W filmie Joela Schumachera występują takie gwiazdy kina, jak Val Kilmer, Tommy Lee Jones, Jim Carrey i Nicole Kidman.
Emisja: sobota, 5 kwietnia, godzina 14:40

„W odwecie za śmierć”
akcja, USA 2010, reż. Lauro Chartrand, wyst.: Steven Seagal, Dan Badarau, Darren Shahlavi
Agent Interpolu -€“ Robert Samuels -€“ zostaje wysłany do Europu Wschodniej. Tam ma wytropić tych, którzy handlują bronią na terenie Bałkanów. Podczas dochodzenia trafia na trop rosyjskiego dealera broni. Pewnego dnia podczas sprzedaży broni jego grupa nieoczekiwanie zostaje wciągnięta w krwawą uliczną wojnę pomiędzy gangiem Cyganów i Rosjan. W walce ginie przyjaciel Samuelsa, który postanawia pomścić jego śmierć.
Emisja: sobota, 5 kwietnia, godzina 20:00

„Elita zabójców”
akcja, USA/ Australia 2011, reż. Gary McKendry, wyst.: Jason Statham, Clive Owen, Robert De Niro, Dominic Purcell
Na byłych żołnierzy z elitarnej jednostki, polują zawodowi zabójcy. Kiedy porywają Huntera, mentora Dannego, były komandos wraca do gry, by uratować przyjaciela. Chcąc go ocalić musi podjąć się misji prawie niemożliwej: zlikwidować trzech zabójców wysłanych przez starego wroga i stanąć z nim twarzą w twarz. Przeżyje najlepszy.
Emisja: sobota, 5 kwietnia, godzina 22:00

„Piątek trzynastego II”
horror, USA 1981, reż. Steve Miner, wyst.: Adrienne King, Betsy Palmer, John Furey, Warrington Gillette
Pięć lat od przerażającej rzezi nad jeziorem Crystal Lake historia Jasona Voorheesa i jego chorej psychicznie matki – morderców, którzy zebrali krwawe żniwo wśród odpoczywającej na biwaku młodzieży, obrosła już w legendę. Nie bacząc na ostrzeżenia miejscowych, kolejna grupka młodych prawników postanawia spędzić wakacje w pobliżu feralnego miejsca. Beztroscy obozowicze rozpoczynają wędrówki po okolicy, nie zauważając złowieszczej obecności obcego. Wkrótce – jeden po drugim – zostają atakowani i brutalnie mordowani.
Emisja: sobota, 5 kwietnia, godzina 00:35

„Taxi 3”
akcja, Francja 2003, reż. Gérard Krawczyk, scen. Luc Besson, wyst.: Marion Cotillard, Samy Naceri, Frédéric Diefenthal, Bernard Farcy, Bai Ling
Emisja: niedziela, 6 kwietnia, godzina 20:00

„Zagłada Pompei”
katastroficzny, USA 2014
Film dla fanów oryginalnych produkcji wytwórni The Asylum. Były komandos odwiedza wraz z rodziną Pompeje. Niespodziewanie, jego żona i córka zostają uwięzione podczas wybuchu Wezuwiusza. Gdy bliscy walczą o życie, komandos rekrutuje byłych współpracowników, by przeprowadzić akcję ratunkową w ruinach Pompei.
Emisja: poniedziałek, 7 kwietnia, godzina 23:50

„Blondynka w koszarach”
komedia, USA 2008, reż. Steve Miner, wyst.: Jessica Simpson, Vivica A. Fox, Steve Guttenberg
Blondwłosa lukrowana gwiazdka filmowa Megan Valentine wierzy, że jako ulubienica Ameryki wieść będzie zawsze życie lekkie, łatwe i przyjemne, opromienione błyskami fleszy. Los wylewa jej na głowę kubeł zimnej wody, kiedy jednocześnie traci majątek, agenta i chłopaka, a producent kolejnego filmu uznaje, że jest nieodpowiednia do roli. Megan nie ma wyboru – musi wziąć swój los we własne ręce. Na początek postanawia zaciągnąć się do armii. Pełna entuzjazmu, spowita w długie blond loki, w sukni od Dolce & Gabbana wkracza na teren poligonu i… boleśnie zderza się z rzeczywistością. Okazuje się, że wojskowe życie nie jest takie ładne i kolorowe jak na folderach reklamowych dla rekrutów…
Emisja: środa, 9 kwietnia, godzina 20:00

„Jurassic Park”
przygodowy, USA 1993, reż. Steven Spielberg, wyst.: Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum, Richard Attenborough
Ekscentryczny multimilioner John Hammond (Richard Attenborough) zaprasza parę naukowców, paleontologa dr Alana Granta (Sam Neill) i doktor Ellie Sattler (Laura Dern) na swoją egzotyczną wyspę, gdzie udało mu się stworzyć prehistoryczny park jurajski. Jego atrakcją są przywołane do życia po stu milionach lat dinozaury. Aby park mógł zostać oficjalnie otwarty, grupa fachowców musi potwierdzić, że jest to miejsce całkowicie bezpieczne. Niestety, wyprawa naukowców kończy się przerażająco…
Emisja: piątek, 11 kwietnia, godzina 20:00

„Fineasz i Ferb”
animacja, 2007
Animacja „Fineasz i Ferb” opowiada o przygodach Fineasza Flynna i jego przyrodniego brata Ferba Fletchera, którzy nie cierpią nudy i mają całą masę zwariowanych pomysłów. Starszej siostrze chłopaków – Fretce, nie podoba się to i robi wszystko aby rodzice dowiedzieli się o ich występkach. W każdej przygodzie Fineaszowi i Ferbowi towarzyszy Pan Dziobak, który wydaje się potulnym domowym zwierzątkiem, lecz w tajemnicy przed wszystkimi, nawet przed chłopcami, realizuje swoje drugie wcielenie – jest tajnym agentem, który ratuje świat, walcząc ze złym doktorem Dundersztycem.
Emisja: piątek, godzina 7:30; sobota, godzina 10:30

„SpongeBob Kanciastoporty”
animacja, USA 1999
SpongeBob to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery i chce być najlepszym kucharzem świata. W wolnych chwilach świetnie się bawi i zawsze pakuje się w tarapaty. „SpongeBob Kanciastoporty” jest emitowany w TV Puls w ramach współpracy strategicznej Telewizji Puls i Viacom International Media Networks.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 8:00; poniedziałek-piątek, godzina 18:30

„Anatomia upadku”
dokumentalny, Polska 2012, reż. Anita Gargas
Film dokumentalny przedstawiający tragiczną katastrofę samolotu prezydenckiego w Smoleńsku.
Emisja: czwartek, 10 kwietnia, godzina 20:35

„Katastrofa w przestworzach: Śmierć prezydenta”
dokumentalny, Kanada 2013
Specjalny odcinek serii „Katastrofa w Przestworzach” zatytułowany „Śmierć Prezydenta”, który został wyprodukowany na zlecenie National Geographic. Twórcy filmu, opierając się na raportach MAK i komisji Millera, dokumentach oraz wypowiedziach ekspertów, krok po kroku odtwarzają wydarzenia, do których mogło dojść na pokładzie TU-154, próbując rozwikłać tajemnicę tragicznego w skutkach lotu polskiego samolotu rządowego.
Emisja: czwartek, 10 kwietnia, godzina 22:00

„Arrow”
akcja, USA 2012, wyst: Stephen Amell, Katie Cassidy, Willa Holland, David Ramsey, Susanna Thompson
Amerykański serial akcji „Arrow”, oparty na popularnym komiksie DC Comics, to współczesna historia Zielonej Strzały -€“ niezwykłego bohatera, który walczy z przestępczością. Głównym bohaterem serialu jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen. Nieoczekiwanie, po pięciu latach od zaginięcia, zostaje znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem, co kiedyś. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście.
Emisja: wtorek, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *