4fun.tv i Plejada wspólnie zaskakują gwiazdy (grafika)

Stacja 4fun.tv oraz portal Plejada.pl  rozpoczynają współpracę w ramach tworzenia i dystrybucji wspólnego kontentu video. Dwie marki ściśle kojarzone z dobrą i ciekawą rozrywką, postanowiły skorzystać z potencjału jaki posiadają i stworzyć cykliczną rubrykę w ramach pozycji antenowej „Cool Weekend” w kanale muzycznym. Redakcja serwisu internetowego, która specjalizuje się w informacjach ze świata show-biznesu, będzie przygotowywać wspólnie z producentami 4fun.tv cotygodniowy, stały element programu.

Każdy odcinek to nowy temat poruszany z gwiazdami spotkanymi podczas imprez, koncertów, festiwali, pokazów mody oraz różnych wydarzeń kulturalnych. Spotkania z postaciami polskiego show-biznesu, traktowane z przymrużeniem oka, nietypowe rozmowy, zabawne reakcje oraz kontrowersyjne wyznania gwiazd – to wszystko będzie można zobaczyć co tydzień w rubryce Plejady w „Cool Weekendzie”. Po emisji w stacji telewizyjnej, materiały będą również dostępne na portalu.

Premierowe wydanie już w najbliższy piątek, 21 marca o godzinie 16:00. Z okazji Dnia Wagarowicza gwiazdy przyznają się przed kamerą, czy były pilnymi uczniami, czy raczej często ich poranna droga do szkoły kończyła się w zupełnie innym miejscu. O wagarach opowiedzą m.in. Rafał Brzozowski, Elżbieta Zapendowska, Krystian Wieczorek, Joanna Liszowska czy Klaudia Halejcio.

4funtvcwplejada

Źródło: 4fun Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *