VOX Music TV, 4FUN.TV i 4FUN.TV HITS w ofercie MUX-L4

Telewizja Dolnośląska Echo podpisała 30 września 2015 roku umowy na udostępnianie w czwartym multipleksie lokalnym (MUX-L4) Naziemnej Telewizji Cyfrowej kanału VOX Music TV oraz kanałów 4FUN.TV i 4FUN HITS. Sygnał MUX-L4 ma docierać do większości mieszkańców województwa dolnośląskiego.

VOX Music TV należy do spółki Lemon Records, właścicielem kanałów 4FUN.TV i 4FUN HITS jest spółka 4FUN Media. Na multipleksie dostępny jest także kanał STARS.TV. Pierwsze testy rozpoczęły się we wrześniu, oficjalnie MUX-L4 rozpoczął nadawanie 1 października 2015 roku. Nadajniki umieszczone są na Świdnicy oraz na najwyższym mieszkalnym budynku w Polsce – Sky Tower. W najbliższych tygodniach planowane jest dołączanie kolejnych programów.

Kanał muzyczno-rozrywkowy VOX Music TV (Lemon Records), prezentuje teledyski z największymi hitami dyskotekowymi lat 80. i 90., a także italo disco, euro dance oraz disco polo. W ramówce stacji znajdują się programy poświęcone gwiazdom muzyki, listy przebojów, bloki tematyczne o poszczególnych gatunkach muzycznych, historiach zespołów i wykonawców, a także informacje z zakresu rozrywki i kultury masowej. Kanał obecny jest na rynku telewizyjnym od 28 kwietnia 2014 roku.

4FUN.TV to stacja muzyczno-rozrywkowa skierowana głownie do młodzieży i dorosłych, prezentująca głównie teledyski, programy muzyczne, programy interaktywno-smsowe, a także seriale animowane dla dorosłych

4FUN HITS to polska stacja muzyczna, grająca sprawdzone i nowe utwory, przeznaczone dla widzów w różnej kategorii wiekowej. .

STARS.TV to polski kanał muzyczny, prezentujący największe przeboje lat 60., 70., 80., 90. oraz przeboje muzyki współczesnej.

Operatorem MUX-L4 jest Telewizja Dolnośląska Echo. Spółka należy do ATM Grupy.

Źródło: ATM Grupa

2 Comments on “VOX Music TV, 4FUN.TV i 4FUN.TV HITS w ofercie MUX-L4”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *