Szóstka z premierami na październik 2015

W październiku 2015 roku Szóstka zaprezentuje widzom kolejne premierowe propozycje tej jesieni, wśród których znajdzie się program „Niegrzeczny pies”, niepokazywane dotąd odcinki serialu „Tuż przed tragedią”, filmy dokumentalne oraz kolejny sezon programu „Mistrz kuchni: Juniorzy”.

Od 12 października – od poniedziałku do piątku o godzinie 15:15 – widzowie TV6 będą mogli oglądać nie emitowaną wcześniej serię cyklu dokumentalnego „Tuż przed tragedią” ukazującego, sekunda po sekundzie, przebieg największych katastrof XX wieku i analizującego ich przyczyny. Wykorzystując nagrania archiwalne, drobiazgowe rekonstrukcje oraz wstrząsające relacje ocalonych i prezentacje ekspertów, serial przybliża kulisy takich tragedii jak masakra podczas olimpiady w Monachium w 1972 roku, katastrofa wahadłowca Challanger czy największa klęska żywiołowa w historii, jaką było tsunami w 2004 roku w Azji.

W kolejne soboty października w filmowym paśmie dokumentalnym o godzinie 14:00 będzie można zobaczyć premiery takich pozycji jak „Zwierzęta, które zabijają ludzi”, „Rekiny w akcji: 25 najlepszych filmów”, „Wojny ze smokami: Ogień i furia” oraz „Sekrety tajnych stowarzyszeń”.

Z kolei w niedziele o godzinie 18:00, począwszy od 18 października, Szóstka emitować będzie program „Niegrzeczny pies” przedstawiający najbardziej niesforne domowe zwierzęta oraz ich najzabawniejsze i najbardziej niewiarygodne wyczyny.

Również w niedziele o godzinie 17:00 – w paśmie, w którym od września prezentowana jest nominowana do nagrody BAFTA brytyjska edycja programu „Mistrz kuchni: Juniorzy” – po zakończeniu emisji pierwszej serii odcinków, 31 października rozpocznie się emisja drugiego sezonu programu, w którym najmłodsi amatorzy gotowania prezentują swoje kulinarne talenty i zdobywają pierwsze kuchenne szlify.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *