4FUN Media zmienia swoje kanały (grafiki)

25 czerwca 2015 roku dotychczasowe stacje grupy 4FUN Media zmieniają nazwy oraz profile. TV DISCO przekształci się w 4FUN.TV FIT&DANCE. Stacja mjuzik.tv, niedostępna w ramach Naziemnej Telewizji Cyfrowej, przekształci się w 4FUN.TV HITS. Natomiast główna stacja grupy, 4FUN.TV, odświeży swój logotyp i zmodyfikuje ofertę.

Od teraz mamy trzy kanały do wyboru, co daje nam jeszcze więcej muzyczności – zapewnia Hubert Augustyniak, Dyrektor Muzyczny 4FUN Media S.A.

4FUN FIT&DANCE to muzyka taneczna idealna do ćwiczeń w ciągu dnia i popołudniem, a wieczorem nakręcająca nie jedną imprezę.

4funfit&dance

4FUN HITS to zarówno sprawdzone przeboje, które zniknęły z anteny kanału 4FUN TV, jak i nowe utwory, które spodobają się ciut starszym widzom.

4funhits

4FUN TV to premia nowości, numery jeden z aż 34 krajów świata i znane pasmo „Chcesz? Masz!” w nowej, wieczornej odsłonie.

4funtvlogo62015

„Zostań Gwiazdą fejsa i TV” – to propozycja 4FUN TV w dni powszednie o godzinie 15:00. Widzowie będą mogli zapowiedzieć klip nagrywając video aplikacją, zadedykować teledysk, czy wyświetlić selfie na ekranie podczas ulubionego klipu.

Z kanału 4FUN TV absolutnie nie znikną hity – zapewnia Hubert Augustyniak, Dyrektor Muzyczny grupy 4FUN Media S.A. – Wybraliśmy nazwę HITS dla siostrzanego kanału, bo pozwala nam ona na dość szerokie poruszanie się po muzyce, zarówno jeśli chodzi o gatunki, jak też o rok produkcji klipów. W weekendy pasmem „POBUDKA W…” chcemy zaprosić nieco starszych widzów, by przypomnieli sobie lubiane przeboje. W piątkowe i sobotnie wieczory również będzie można pobawić się z nami przy dobrze sprawdzonych klasykach. Format HITS jest niezwykle pojemny i nie wykluczamy kolejnych zmian programowych na potrzeby ramówki jesiennej.

Źródło: 4FUN Media

One Comment on “4FUN Media zmienia swoje kanały (grafiki)”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *