Nowe odcinki „Przyjaciółek” od września w Polsacie

24 czerwca 2015 roku ruszyły zdjęcia do szóstego sezonu „Przyjaciółek”. Na planie produkcji znów spotkały się: Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer i Joanna Liszowska. Szósta seria będzie liczyć 12 odcinków, a zdjęciach do nich potrwają do połowy października br. Na antenę Polsatu nowe odcinki trafią we wrześniu.

Finałowy odcinek piątego sezonu doprowadził do wielkiego napięcia dramatycznego. Widzowie obawiali się o życie jednej z przyjaciółek. Patrycja (Joanna Liszowska) spodziewa się narodzin Mikołaja. Jak poradzi sobie z obciążeniami związanymi z ciężką chorobą? Życie uczuciowe bohaterek rozwinie się w bardzo nieoczekiwanych kierunkach. Zuza (Anita Sokołowska) stanie przed trudnym wyborem. Czy nadal budować życie z Jerzym (Mariusz Bonaszewski), ale wciąż na walizkach, czy wrócić do Polski i usychać z tęsknoty za ukochanym? Tęsknota za przyjaciółkami bardzo namiesza w życiu tej pary. Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) nie ma zamiaru wracać do Pawła (Bartek Kasprzykowski), chociaż były mąż tak łatwo nie zrezygnuje. Inga (Małgorzata Socha) nie będzie siedzieć w domu i rozpaczać po rozstaniu z Szymonem (Filip Bobek), tylko chwyci wiatr w żagle. Tak piękna kobieta z pewnością nie będzie sama zbyt długo.

W szóstym sezonie „Przyjaciółek” ponownie pojawi się Wojtek (Lesław Żurek). Oboje z Zuzą będą bardzo zaskoczeni spotkaniem. Wrócą gorące wspomnienia… Zuza była jego wielką miłością, może wciąż jest? Czy stara miłość nie rdzewieje? Widzowie serialu dowiedzą się we wrześniu.

W szóstej serii serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Ewa Kasprzyk, Mikołaj Krawczyk, Filip Bobek, Krzysztof Wach, Mariusz Bonaszewski. W nowych odcinkach do obsady wróci Lesław Żurek. Kto jeszcze zagra w kolejnym sezonie? Przekonamy się jesienią na antenie Polsatu.

Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem, tak samo jak w poprzednich sezonach, jest Grzegorz Kuczeriszka, a autorką scenariusza jest Beata Pasek. Szósty sezon „Przyjaciółek” będzie liczył 12 odcinków.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *