5. sezon „Walki o bagaż” w Travel Channel

Zagubione bagaże i nieodebrane przesyłki można liczyć co roku w milionach, dlatego handel ich zawartością jest niezwykle lukratywnym biznesem. Aby zdobyć na aukcjach prawdziwe okazje i zrobić interes życia, trzeba wykazać się niezwykłym sprytem i wiedzą, a także mieć mocne nerwy i kochać ryzyko. Nasi trzej bohaterowie mają to wszystko.

Zawodowi eksperci od aukcji: Billy Leroy, właściciel sklepu z antykami, Mark Meyer, młody przedsiębiorca oraz Valerie Jeanne, scenografka za dnia i szalona kolekcjonerka w nocy, podróżują po świecie, odwiedzając wielkie aukcje nieodebranych przesyłek i bagaży na lotniskach, a także przedmiotów skonfiskowanych przez policję.

Przy tuzinach aukcji, tysiącach przedmiotów do obejrzenia i milionowej stawce do wygrania, ci specjaliści potrzebują zarówno umiejętności, jak i szczęścia, aby rozbić bank. Licytacja będzie ostra a rywalizacja zażarta, bohaterowie nie mogą się spuścić nawzajem z oka na sali aukcyjnej. Muszą wspiąć się na wyżyny swojej wiedzy i umiejętności wykorzystania sztuczek handlowych. Każdy z ekspertów musi polegać na własnym sprycie, wiedzy i intuicji, aby znaleźć ukryte skarby, zamknięte w walizkach i paczkach.

W nowym sezonie „Walki o bagaż” bohaterowie odwiedzają Montreal, Quebec, Rhode Island i Florydę w poszukiwaniu skarbów ukrytych w nieodebranym bagażu. Gra toczy się o wysoką stawkę i nie ma sentymentów, bohaterowie muszą najlepsze transakcje sprzątać sobie sprzed nosa – a ponieważ Valerie pochodzi z Montrealu, może mieć w zanadrzu parę lokalnych sztuczek. Czeka nas wiele emocjonujących licytacji i zagorzałej rywalizacji.

„Walka o bagaż”

Premiera 5. sezonu: środa, 3 lutego, godzina 20:00

Źródło: Travel Channel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *