Xtreme Fight Night 27 na żywo w FightBox HD

FightBox HD prezentuje bezpośrednią transmisję z kolejnej gali MMA i kickboxingu z USA: Xtreme Fight Night. Kolejna edycja tej imprezy rozpocznie się w noc z piątku na sobotę 6 lutego 2016 roku o godzinie 3:00.

W walce wieczoru stawką będzie tytuł kickbokserskiego mistrza świata formuły XFN w kategorii ciężkiej. Naprzeciwko siebie staną Randy „Boom Boom” Blake (bilans 37-4), obrońca tytułu i pomimo młodego wieku (24 lata) weteran Glory i K1, i Tony „Kryptonite” Lopez (45-19), 42-letni fighter MMA. Obydwaj mają za sobą walki w różnych formułach: Blake zdobył czarny pas w karate, Lopez to doświadczony kickbokser.

O kickbokserski tytuł mistrzowski zawalczą także zawodnicy wagi lekkiej, Bryan Carroll i Whitey Warren. Z kolei w pięciorundowym pojedynku MMA zetrą się Zach Church (7 – 2) z Rodneyem Allisonem (8 – 3). Tutaj również stawką jest mistrzostwo świata w kategorii lekkiej.

Pełna karta walk:

Walka wieczoru o kickbokserskie mistrzostwo świata formuły XFN w kategorii ciężkiej:
Randy Blake vs Tony Lopez

Walka MMA o mistrzostwo świata formuły XFN w kategorii lekkiej:
Zach Church vs Rodney Allison

Walka o kickbokserskie mistrzostwo świata formuły XFN w kategorii lekkiej:
Bryan Carroll vs Whitey Warren

MMA, kategoria piórkowa: Mark Barrett vs Ricky Bowen
Kickboxing, kategoria superciężka: Haze Wilson vs Charles Rodgers
MMA, kategoria kogucia: Chase McDougal vs Bryan Ramirez
Kickboxing, kategoria półciężka: Ron Beasley vs Sam Cunningham
MMA, kategoria półśrednia: Kyle Driscoll vs David Gerrity
Kickboxing, kategoria ciężka: Ronnell Lewis vs David Fuller

Xtreme Fight Night to jeden z najbardziej emocjonujących i zróżnicowanych cykli gal sportów walki w USA. FightBox HD jest partnerem telewizyjnym imprezy. Walki kickbokserów i zawodników MMA odbywają się we wnętrzu hali River Spirit Event Center w Tulsie w stanie Oklahoma.

Oprócz bezpośredniej transmisji telewizyjnej XFN 27 w ponad 40 krajach na świecie, FightBox HD udostępnia także streaming na żywo w ramach abonamentu platformy VoD FilmBox Live i w systemie pay-per-view na fightboxlive.com.

Źródło: Kino Polska TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *