6. sezon „Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu” w Cartoon Network

8 kwietnia 2016 roku Cartoon Network rozpocznie emisję szóstego sezonu serialu „Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu”. W nowych odcinkach na widzów będą czekać kolejne emocjonujące batalie czterech walecznych Ninja, tym razem z potężnym i niebezpiecznym dżinem Nadakhan.

W poprzednim sezonie główni bohaterowie, mistrzowie spinjitzu, musieli nauczyć się nowej techniki walki, odkryć sposób na uwolnienie Lyoda spod złego uroku Mistrza Wiatru, a także powstrzymać wroga przed realizacją mrocznego planu. Historia miała jednak szczęśliwy finał – Ninja wraz z mieszkańcami uciekli przez morze od Znakomitości, Loyd odzyskał Kryształ, a zły Morro zginął w morskich głębinach.

W szóstym sezonie na fanów serialu będzie czekać mnóstwo niesamowitych historii i zaskakujących zwrotów akcji. Potężny, czteroręki dżin imieniem Nadakhan sprowadzi swoją załogę podniebnych piratów, by przejąć Ninjago i Wyspę tygrysiej wdowy. Jest tak podstępny, że zamienia wszystkie życzenia w koszmary. To przez niego Ninja zostaną uznani przez mieszkańców Ninjago wrogiem publicznym numer jeden i będą musieli się ukrywać. Ofiarą dżina padną Misako, Wu oraz Claus, których uwięzi w swojej lampie. Czy Ninja zdołają znaleźć sposób na pokonanie Nadakhana i zatrzymają groźną inwazję piratów?

„Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu” to kultowy serial o czterech walecznych wojownikach Ninja, którzy dzielnie bronią wioski Ninjago przed hordami przerażających wrogów. W starciu z nimi, Kai, Jay, Cole oraz Zane, wykorzystują potężną sztukę Spinjitsu – technikę walki wpojoną im przez doświadczonego Senseia Wu.

Emisja nowych odcinków serialu od 8 kwietnia, w każdy piątek o godzinie 18:55.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *