HBO3 odkodowane dla klientów INEA

Abonenci telewizji INEA będą mieli podwójnie wesołe święta. „Figurantka”, „Dolina Krzemowa”, „Świat w opałach” – to komediowe produkcje, które będzie można obejrzeć w HBO3 (dawne HBO Comedy). W świąteczny weekend, od Wielkiej Soboty do Lanego Poniedziałku, wszyscy odbiorcy telewizji cyfrowej INEA będą mogli cieszyć się dostępem do HBO3 w ramach okna otwartego.

OGLĄDAJ HBO3 W SOBOTĘ 26 MARCA

O godzinie 12:00 będzie można zobaczyć pierwszy sezon serialu „Figurantka”. Przedstawia on historię senator Seliny Meyer (Julia Louis-Dreyfus), która otrzymuje nominację na stanowisko wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych i wraz ze swoimi pracownikami chce zrobić w polityce coś znaczącego, nie wikłając się przy tym w gierki oraz układy. Z kolei o godzinie 15:55 zostanie wyemitowany w całości miniserial obyczajowy „Olive Kitteridge”, który zyskał uznanie krytyków, zdobywając aż osiem nagród Emmy.

Jeszcze tego samego dnia będzie można obejrzeć pierwszy sezon, kultowego już serialu „Gra o tron”. Będzie to doskonała okazja dla widzów, żeby przypomnieć sobie lub też dopiero poznać początek sagi rodów zamieszkujących Siedem Królestw Westeros, w której polityka i seks przeplatają się w prowadzonej walce o Żelazny Tron – możliwość panowania nad całą krainą. Wyprodukowana przez HBO, a także nagrodzona wieloma statuetkami Emmy, ekranizacja bestsellerowej sagi George’a R.R. Martina „Pieśni lodu i ognia” niezmiennie bije rekordy popularności na całym świecie.

OGLĄDAJ HBO3 W NIEDZIELĘ 27 MARCA

W niedzielne, świąteczne popołudnie, o godzinie 13:15 widzowie będą mogli zobaczyć pełny, pierwszy sezon serialu komediowego „Dolina Krzemowa”. Produkcja opowiada o mieszkańcach tytułowej, kalifornijskiej doliny – bystrych specjalistach od nowych technologii, którzy marzą o karierze na miarę Marka Zuckerberga. Bohaterowie serialu – wybitnie inteligentni, mający świetne pomysły – są jednocześnie zagubionymi w życiu młodymi ludźmi, którzy w relacjach z innymi okazują się całkowicie nieprzewidywalni. Natomiast wieczorem o godzinie 23:00 pokazany zostanie film Wielki Liberace – obsypana nagrodami historia ekscentrycznego muzyka Władzia Liberace i jego burzliwego związku z młodszym o kilkadziesiąt lat Scottem Thorsonem. W rolach głównych w filmie występują rewelacyjni Michael Douglas i Matt Damon.

OGLĄDAJ HBO3 W PONIEDZIAŁEK 28 MARCA

Lany poniedziałek widzowie HBO3 będą mogli rozpocząć już o godzinie 8:30 maratonem pierwszego sezonu serialu „Świat w opałach”. To komediowa produkcja HBO z elementami czarnego humoru z udziałem Jacka Blacka, Tima Robbinsa i Pablo Schreibera. Serial opowiada o kryzysie geopolitycznym i jego konsekwencjach dla trzech kompletnie różnych mężczyzn. Po południu, o godzinie 13:10 zostanie pokazany pierwszy sezon serialu obyczajowego „Kto się odważy”. Jego głównym bohaterem jest młody burmistrz (nagrodzony za tę rolę Złotym Globem Oscar Isaac), który zmaga się z problemami rasowymi miasta Yonkers. Scenariusz serialu został zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami.

Źródło: INEA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *