Nowe sezony „Flash” i „Zabójcze umysły” w kwietniu w AXN

W kwietniu na antenę AXN powróci grupa profilerów FBI w 11. sezonie produkcji „Zabójcze umysły”. Specjaliści od analizowania psychiki maniakalnych morderców, kolejny raz ruszą w pościg po Stanach Zjednoczonych za przestępcami. Następnie, stacja zabierze widzów w świat walki dobra ze złem w 2. sezonie serialu „Flash” o najszybszym człowieku świata, który strzeże Central City. W każdą środę AXN pokaże kolejne odcinki „Kronik Shannary”. Widzowie będą mogli również śledzić nowe odcinki serialu „Mad Dogs” – opowieści o czterech kumplach, których krótki pobyt w egzotycznym Belize zamienił się w koszmar.

Zbieranie wątłych poszlak i podążanie za ukrytymi motywami, to tylko niektóre z metod wykorzystywanych przez Behavioral Analysis Unit (BAU) w serialu „Zabójcze umysły”. Grupie profilerów FBI, pod wodzą Aarona Hotchner’a (w tej roli Thomas Gibson), przyświeca jeden cel – dotrzeć do przestępcy poprzez wnikliwą analizę jego psychiki. W jedenastej serii produkcji zespół będzie musiał wytropić między innymi sprawcę zamachu gazem sarin w Los Angeles, czy grasującego po całym kraju mordercy, który maluje swoim ofiarą specyficzne wzory na twarzach. W nowym sezonie miejsce dr Kate Callahan (w tej roli Jennifer Love Hewitt, która udała się na urlop macierzyński), zajmie dr Tary Lewis (w tej roli, znana z takich seriali jak „Hawaii 5-0” czy „Kryminalne zagadki Las Vegas”, Aisha Tyler), psycholog specjalizująca się w badaniu psychopatów. Premiera jedenastego sezonu serialu „Zabójcze umysly” 7 kwietnia 2016 roku o godzinie 22:00 w AXN. Kolejne odcinki w każdy czwartek o godzinie 22:00.

„Flash” to serial stworzony na podstawie komiksu DC Comics pod tym samym tytułem, wydawanego od lat 40-tych ubiegłego wieku. Pewnej nocy, w wyniku nieudanego eksperymentu naukowego życie Barry’ego Allena (w tej roli Grant Gustin) zmienia się bezpowrotnie. Podczas eksplozji i uderzenia pioruna w laboratorium STAR Labs główny bohater zapada w śpiączkę, a po wybudzeniu odkrywa, że potrafi się przemieszczać z prędkością błyskawicy. Szybko okazuje się, że takich jak on ludzi z wyjątkowymi umiejętnościami jest więcej. Nie każdy jednak chce wykorzystać nowe zdolności w słusznym celu. Barry postanawia chronić Central City i jego mieszkańców przed złoczyńcami z nadprzyrodzonymi zdolnościami, jako superbohater Flash. W 2. sezonie serialu Barry pozna swojego odpowiednika z innego wymiaru i razem będą musieli stawić czoła kolejnym meta ludziom, nie tylko tym z naszej planety. Premiera dwóch pierwszych odcinków drugiego sezonu serialu „Flash” 18 kwietnia o godzinie 21:05 i 22:00 w AXN. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o godzinie 21:00 i 22:00.

„Kroniki Shannary” to produkcja stworzona na podstawie cyklu kultowych powieści fantasy Terry’ego Brooksa. Serial rozpoczyna się, kiedy elficka księżniczka Amberle (Poppy Drayton) bierze udział w niebezpiecznym turnieju, który ma wyłonić Wybrańców chroniących starożytne drzewo Ellcrys. Wkrótce potem magiczne drzewo zaczyna umierać. Z każdym spadającym liściem, kolejny okrutny demon uwalnia się, by dołączyć do armii złego druida Dagda Mora. W misję ratowania świata z Amberle rusza pól elf Wil Ohmsford (Austin Butler) – ostatni potomek słynnego rodu Shannary oraz Eretria – niewolnica i złodziejka. W nowych odcinkach serialu trójka młodych bohaterów będzie musiała zmierzyć się nie tylko z kolejnymi potworami, ale przede wszystkim zaufać sobie nawzajem, aby ocalić świat przed zagładą. Kolejne odcinki serialu „Kroniki Shannary” w każdą środę o godzinie 21:00.

„Mad Dogs” to amerykański thriller z elementami czarnej komedii. Bohaterami „Mad Dogs” są czterej czterdziestolatkowie: Cobi (Steve Zahn), Lex (Michael Imperioli), Gus (Romany Malco) i Joel (Ben Chaplin). Spotykają się w pięknej willi w egzotycznym Belize, by świętować wcześniejsze przejście na emeryturę ich starego znajomego, Milo (w tej roli Billy Zane, znany z filmu „Titanic”). Już w pierwszym odcinku okazało się, że to co miało być kilkudniowym wyjazdem wakacyjnym, zamieniło się w pełną zwrotów akcji koszmarną zagadkę. W kolejnych odcinkach na jaw wyjdą mroczne tajemnice, odżyją dawne urazy, a wycieczka do raju będzie niebezpieczną przeprawą przez labirynt kłamstw, intryg i śmierci. Kolejne odcinki serialu „Mad Dogs” w każdą środę o godzinie 22:00.

To nie koniec premier w kwietniu w AXN. Na antenie stacji widzowie zobaczą również 3. sezon serialu „Anatomia Prawdy” 6 kwietnia o godzinie 20:10 oraz 3. sezon „Hawaii Five-0” 21 kwietnia o godzinie 20:05.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *