6. sezon „Rodzinki.pl” wiosną w TVP2 HD

„Rodzinka.pl” w marcu przyszłego roku powróci na antenę TVP2 HD. Już trwają prace nad szóstą serią, a zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym roku. W nowym sezonie rodzinkę Boskich czeka wiele zawirowań. Dziadkowie bezpardonowo wprowadzą się do domu Natalii i Ludwika, do rodzinnego gniazda wróci też Tomek. Trzy pokolenia spotkają się pod jednym dachem niczym jedna wielka „włoska rodzina”…

Telewizja Polska zapewnia, że produkcja nie znika z ramówki: na antenę TVP2 serial powróci w marcu przyszłego roku, jednak zdjęcia do szóstej serii „rodzinki.pl” rozpoczną się później niż pierwotnie planowano. Pomimo ogromnych chęci Małgorzaty Kożuchowskiej powody osobiste (odtwórczyni roli Natalii Boskiej) uniemożliwiły jej tak intensywną wielomiesięczna pracę przy serialu w planowanym wcześniej terminie. Niemniej prace nad szóstym sezonem serialu już trwają, a ekipa i aktorzy na planie pojawią się jeszcze w tym roku.

Nowa, szósta seria serialu „rodzinka.pl” będzie absolutnie wyjątkowa! Do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie, wróci też Tomek… Boscy staną się prawdziwie włoską rodziną! Trzy pokolenia pod jednym dachem z całą pewnością zapewnią widzom nie lada atrakcje. Dziadkowie zajmą sypialnię rodziców, a babcia, jak to w życiu bywa, spróbuje przejąć władzę nad domownikami. Natalię Boską, propagująca zdrowe odżywianie i ekologię, pozytywnie zaskoczy nową pasja średniego syna, Kuby: Stanie się on wielkim ekofanem. Najmłodszy Kacperek przestanie być słodkim maleństwem – wyrośnie z niego prawdziwy urwis. Fanki Maćka Musiała z pewnością ucieszy fakt, że w tym sezonie Tomek Boski rozstanie się ze swoją dziewczyną, Magdą.

Trwają prace nad scenariuszami autorstwa Karola Klementewicza i Jakuba Wecsile. Zdjęcia w reżyserii Patricka Yoki rozpoczną się jeszcze w tym roku.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *