7-13 lutego w TV Puls

Filmową premierą tygodnia 7-13 lutego 2015 roku w TV Puls jest mroczny thriller „Purpurowe rzeki” z udziałem gigantów francuskiego kina: Jeana Reno i Vincenta Cassela. Obaj grają policjantów, którzy łączą siły, by schwytać mordercę pracowników i studentów lokalnego uniwersytetu. Kolejną premierą tygodnia jest „Mega pająk”, czyli bardzo udany miks monster-movies i poczucia humoru. To premiera tego filmu w ogólnopolskiej telewizji. Oprócz tego stacja pokaże takie filmy, jak m.in. „Solomon Kane: Pogromca zła”, posępna opowieść o XVII-wiecznej Anglii, „Skok” Davida Mameta (m.in. „Ronin”, „Nietykalni”, „Hannibal”) oraz przygodowy „Pierścień Nibelungów”. Ponadto TV Puls zaprasza na kolejny premierowy odcinek serialu „Intelligence”.

„Intelligence”
akcja, science-fiction, USA 2013, wyst.: Josh Holloway, Marg Helgenberger, Meghan Ory, Michael Rady, John Billingsley, P.J. Byrne
„Intelligence” to nowy, amerykański serial akcji science-fiction, który światową premierę miał w styczniu zeszłego roku. Główną postacią jest Gabriel, który ma wszczepiony w mózg specjalny mikrochip, dzięki któremu może przyswajać i przetwarzać z szybkością komputera ważne dla bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych informacje. Serial skupia się na Gabrielu i stworzonej wokół niego elitarnej agencji rządowej ds. cyberbezpieczeństwa kraju. Serial współprodukowała firma ABC Studios należąca do Disney-ABC Television Group, telewizyjnej filii The Walt Disney Company.
Premiera 5. odcinka: wtorek, 10 lutego, godzina 22:50

„Purpurowe rzeki” – PREMIERA
akcja, Francja 2001, reż. Mathieu Kassovitz, wyst.: Jean Reno, Vincent Cassel, Nadia Farès
Film opowiada o dwóch pozornie niepowiązanych ze sobą śledztwach. Tego samego dnia, trzysta kilometrów od siebie, dwóch policjantów zaczyna prowadzi dwie różne i wyjątkowe sprawy. Pierre Niemans (Jean Reno) z nieomylnym instynktem śledczym zajmuje się sprawą morderstwa, które miało miejsce w Guernon – uniwersyteckim miasteczku położonym wysoko w górach. Tymczasem młody samotnik Max Kerkerian (Vincent Cassel), były złodziej samochodów, który wszedł w szeregi policje ze względu na swoje umiłowanie niebezpieczeństwa, bada sprawę profanacji grobu młodej dziewczyny, pochowanej przed dwudziestu laty. Policjanci zaczynają działać wspólnie, gdy ich sprawy łączą się w jedną…
Emisja: sobota, 7 lutego, godzina 20:00
Powtórka: piątek, 13 lutego, godzina 22:05

„Solomon Kane: Pogromca zła”
akcja, Francja/ Czechy/ Wielka Brytania 2008, reż. Michael J. Bassett, wyst.: Max von Sydow, James Purefoy, Pete Postlethwaite, Rachel Hurd-Wood
Posępna i budząca dreszcze opowieść osadzona w XVII-wiecznej Anglii. Legendarny łowca potworów – Solomon Kane wpada na trop maga, odpowiedzialnego za śmierć jego rodziny. Jednak by dopełnić zemsty, będzie musiał najpierw stawić czoło armii jego popleczników.
Emisja: niedziela, 8 lutego, godzina 20:00

„Skok”
akcja, Kanada/ USA 2001, reż. David Mamet, wyst.: Gene Hackman, Danny DeVito, Delroy Lindo, Sam Rockwell
Złodziej specjalizujący się w kradzieży biżuterii, wysyła na kolejny napad swojego siostrzeńca. Siostrzeniec ma pojęcia o tym, że jest tylko pionkiem w grze. Wuj chce sprawdzić czy jego partner jest lojalny.
Emisja: niedziela, 8 lutego, godzina 22:00

„Pierścień Nibelungów”
przygodowy, Niemcy/ Wielka Brytania, RPA/ Włochy/ USA 2004, reż. Uli Edel, wyst.: Julian Sands, Max von Sydow, Benno Furmann, Kristanna Loken, Samuel West, Robert Pattinson
Niemcy w czasach wędrówek ludów sprzed dwóch tysięcy lat. Na jednym z królewskich dworów zamordowano prawowitego władcę. Jego syn – książę Siegfried – znajduje schronienie u kowala Eyvinda. Chłopak dorasta nieświadomy królewskiego pochodzenia. Niebawem w jego losy ingerują bogowie, ofiarowując mu miecz wykuty z magicznej stali. Dzięki niemu Siegfried zabija smoka – Fafnira – zyskując sławę wśród Burgundczyków i nagrodę w postaci skarbu mitycznego króla karłów – Nibelunga. Cenny nabytek jest obciążony klątwą, która położy się cieniem na losach księcia.
Emisja: środa, 11 lutego, godzina 20:00
Powtórka: sobota, 14 lutego, godzina14:25

„Mega pająk” – PREMIERA
akcja, USA 2013, reż. Mike Mendez, wyst.: Clare Kramer, Greg Grunberg, Lin Shaye, Ray Wise
Historia nieudanego eksperymentu naukowego, z którego powstaje rosnący w zastraszającym tempie i terroryzujący miasto pająk. W celu powstrzymania potwora zostają zmobilizowane siły wojskowe oraz pewien dezynsektor – Aleks.
Emisja: czwartek, 12 lutego, godzina 20:00
Powtórka: sobota, 14 lutego, godzina 00:05

„Nieustraszony”
akcja, Chiny/ Hongkong/ USA 2006, reż. Ronny Yu, wyst.: Jet Li, Brandon Lea
Przeznaczenie rodzi wojownika, odwaga tworzy bohatera! Oparty na faktach film opowiada historię młodego mistrza sztuk walki, który na skutek choroby przegrywa ważny pojedynek. Stając się pośmiewiskiem i sprowadzając hańbę na rodzinę, młody wojownik decyduje się wybrać trudną drogę ku odkupieniu. By odzyskać tytuł i utracony szacunek będzie musiał walczyć z okrutnym i bezlitosnym przeciwnikiem.
Emisja: piątek, 13 lutego, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *