Serial „Nie rób scen” w TVN

Trwają zdjęcia do nowego serialu komediowego produkcji TVN – „Nie rób scen” w reżyserii Łukasza Palkowskiego. W rolach głównych wystąpią Joanna Brodzik, Aleksandra Popławska, Monika Mariotti oraz Magdalena Popławska. Emisja serialu od marca 2015 roku w TVN.

Serial pokazuje zabawną i prawdziwą stronę życia kobiet po 30. Niektóre wciąż poszukują tego jedynego, niektóre już go znalazły i zostały matkami. Życie wcale nie zwalnia tempa. Smakuje tylko inaczej.

Bohaterki serialu „Nie rób scen” idą przez życie przebojem, z energią i poczuciem humoru mając wsparcie w sobie nawzajem. W potyczkach z codziennością zawsze są prawdziwe i waleczne. Dopasowane jeansy po urodzeniu dziecka? Czemu nie, skoro talia prawie jak Kate Moss i biodra prawie jak Beyonce. Strój pokojówki, który wcale nie służy do sprzątania? Mąż będzie zachwycony. Prawdziwe życie dopiero teraz się rozkręca więc uśmiechnij się, nie rób scen i zadzwoń do przyjaciółki.

Serial „Nie rób scen” to komediowe spojrzenie na to, jak dzisiaj widzą siebie kobiety, co je cieszy, boli, napędza i podnieca. Jak odnajdują się w relacjach z partnerami, dziećmi, przyjaciółkami i rywalkami. Będzie zabawnie bo to historia większości z nas – gdy impreza się kończy, a zaczyna (wesołe) życie – powiedziała Kama Janczyk, producentka serialu.

„Nie rób scen” jest nową produkcją telewizji TVN, realizowaną przez własny zespół produkcyjny. Trzynastoodcinkowy serial powstaje na bazie przebojowego izraelskiego tytułu „Little Mom”, który w 2014 roku otrzymał prestiżową nagrodę telewizyjną Rose d’Or dla najlepszego serialu komediowego. Obecnie produkowane są również wersje amerykańska i francuska, a kolejne są w planach.

Zdjęcia do „Nie rób scen” realizowane są w Warszawie i potrwają do wiosny 2015 roku. W rolach mężów głównych bohaterek wystąpią Andrzej Konopka i Wojciech Solarz. Serial reżyseruje Łukasz Palkowski, który po sukcesie kinowym filmu „Bogowie” powraca do telewizji TVN. Serial „Nie rób scen” swoją premierę będzie miał w marcu 2015 roku na antenie TVN.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *