7. sezon Jess i chłopaki na FOX Comedy

Już niedługo na kanale FOX Comedy będziemy mogli obejrzeć finałowy sezon przygód Jess (Zooey Deschanel) i jej przyjaciół. Siódmy sezon produkcji rozpoczyna się trzy lata od zaskakującego finałowego pocałunku Jess i Nicka w windzie, a jak to wszystko się zaczęło?

Sprawdź godziny emisji serialu Jess i chłopaki w PROGRAMIE TV

Dwudziestokilkuletnia Jess po zerwaniu ze swoim wieloletnim chłopakiem próbowała odnaleźć się w życiu singla. Stanęła przed wyzwaniem znalezienia sobie nowego mieszkania i ułożenia życia od nowa. Tak właśnie trafiła na trójkę samotnych, przystojnych facetów – barmana Nicka, casanovę Schmidta i trenera „Coacha” Erniego. Wprowadzając się do nich, nie wiedziała, że od tej chwili jej życie ani przez chwilę nie będzie nudne!

Początkowo to 6. sezon planowany był jako finałowy, jednak postanowiono dokręcić dodatkowe osiem odcinków na ostatni 7. sezon. Co spotka tę zgraną paczkę tym razem?

W pierwszym odcinku Nick i Jess wracają z romantycznej wycieczki po Europie, podczas której ukochany bohaterki promował swoją nową książkę. Natomiast Cece i Schmidt mają problemy ze zorganizowaniem przyjęcia urodzinowego dla trzyletniej córeczki. Jak widać wiele się zmieniło w życiu bohaterów przez te trzy lata!

Zooey Deschanel, odtwórczyni roli tytułowej Jess, w jednym z wywiadów opowiada o swoich odczuciach dotyczących zakończenia serialu i skrócenia sezonu do ośmiu odcinków:

To dobra decyzja. Pracowaliśmy nad tym serialem przez długi czas i chcieliśmy zakończyć go w dobrym stylu, nie spinając się, że musi to być kilkanaście odcinków. To prawdziwy wyczyn i jestem bardzo dumna z tego, że w jakimś sensie wspólnie napisaliśmy kolejny rozdział dla seriali komediowych. To trochę słodko-gorzka sytuacja, ponieważ będę tęsknić za wszystkimi moimi przyjaciółmi. Uwielbiam ludzi, z którymi pracowałam przez te wszystkie lata.

Również Jake Johnson – serialowy Nick, opowiada o swoich odczuciach na temat ostatniego sezonu:

Naprawdę podoba mi się to, co wydarzyło się między Nickiem i Jess. Trudno będzie mi brać udział w jakimkolwiek innym projekcie niż „Jess i chłopaki”. Zaczynając pracę w tym serialu, nie miałem pojęcia, w co się pakuję. Nie zdawałem sobie sprawy, że to przedsięwzięcie na siedem lat.

Sprawdź ofertę kanału FOX Comedy w PROGRAMIE TV

Jak zakończą się losy Jess i chłopaków? Tego wszystkiego dowiemy się już w niedzielę 15 lipca o godz. 22:00 na kanale FOX Comedy!

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *