Serial WHO IS AMERICA w HBO GO

Właśnie Showtime ogłosił swój nowy satyryczny projekt z udziałem znanego komika Sachy Barona Cohena. Znany z kreowania niezapomnianych, barwnych postaci i zdarzeń Sacha Baron Cohen powraca na mały ekran, po upływie ponad dekady, jako scenarzysta oraz reżyser serialu WHO IS AMERICA? Siedmioodcinkowy serial będzie pokazywał niezwykłą różnorodność osobowości, od przypadków niesławnych, a kończąc na nieznanych na polu amerykańskiej polityki i kultury. Jego premiera odbędzie w HBO GO już w niedzielę, 15 lipca.

Sacha jest geniuszem komedii, który na każdym kroku szokuje swoją śmiałością, odwagą i pomysłowością – powiedział David Nevins, Prezes oraz CEO Showtime Networks Inc., dzieląc się dziś informacjami o projekcie.

Jest wyjątkowym prowokatorem naszych czasów i nie to po to, żeby „złapać” moment. Za jego działaniami stoi autentyczna potrzeba szukania prawdy o ludzich, miejscach i polityce. Nikt nie wie, jak wywołać takie poruszenie, jakie generuje Sacha Baron Cohen, i fascynującym będzie obserwowanie, jakie będą reakcje na WHO IS AMERICA? na całym świecie.

Wyróżniony dwiema nagrodami BAFTA oraz Złotym Globem, a także nominacją do Oscara aktor, scenarzysta i komik pracujący dla kina i telewizji, Sacha Baron Cohen rozpoczął przygodę ze sceną komediową wraz z programem Da Ali G Show, który w trakcie czterach lat trwania emisji otrzymał 6 nominacji do nagród Emmy® oraz dwie BAFTY. W serialu pełnił funkcję producenta, scenarzysty i aktora. Następną produkcją Barona Cohena był film Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej, w którym pojawia się jego następne alter ego, Borat Sagdiyev, kazachski dziennikarz newsowy. Ponownie Baron Cohen pełnił funkcję producenta, scenarzysty i aktora, kreując światowy fenomen filmu, który w weekend wejścia do kin stał się numerem 1 w 24 krajach i przyniósł Cohenowi Złoty Glob dla najlepszego aktora w komedii lub musicalu, a także nominację do Nagrody Akademii ® za scenariusz adaptowany. Sacha Baron Cohen wystąpił również w: Ricky Bobby: Demon prędkości, Alicja po drugiej stronie lustra, Les Miserables: Nędznicy, Bruno, filmie Tima Burtona Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street, Madagaskar, Madagaskar 2, Madagascar 3, Dyktator, Hugo i Legenda telwizji 2: Kontynuacja.

Twórcą oraz producentem wykonawczym serialu WHO IS AMERICA? jest Sacha Baron Cohen. Pozostałymi producentami są: Anthony Hines, Todd Schulman, Andrew Newman, Dan Mazer oraz Adam Lowitt.

Premiera pierwszego odcinka serialu WHO IS AMERICA? odbędzie się w najbliższą niedzielę, 15 lipca w HBO GO o godz. 6.00 rano. Premiery kolejnych odcinków będą odbywały się w poniedziałki. Emisja na antenie HBO3 planowana jest od 7 września.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *