7. sezon „Ostatniego prawdziwego mężczyzny” na FOX Comedy

Po sylwestrowych szaleństwach czas na zasłużony odpoczynek przed telewizorem! Już 7 stycznia o godz. 21.05 na kanale FOX Comedy odbędzie się premiera 7. sezonu Ostatniego prawdziwego mężczyzny! Co tym razem wydarzy się w zabawnej rodzinie Baxterów?

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału FOX Comedy

Już na początku stycznia na kanale FOX Comedy widzów czeka premiera siódmego sezonu najbardziej niepoprawnego politycznie serialu komediowego – Ostatni prawdziwy mężczyzna. Głową rodziny Baxterów jest republikanin Mike Baxter (Tim Allen, Śnięty Mikołaj) – mistrz zdrowego rozsądku w politycznie poprawnym świecie, a zawodowo dyrektor marketingu sieci sklepów Outdoor Man, oferujących sprzęt campingowy i myśliwski. Prowadzi wideoblog, który ma na celu promocję akcesoriów dla „prawdziwego mężczyzny”, a jednocześnie próbuje odpowiedzieć na pytanie: „Co się stało z mężczyznami?”.

Jak to się mówi, duża rodzina to duże wyzwania! Mike i Vanessa niecierpliwie czekają na powrót swojej najmłodszej córki Eve z akademii lotnictwa. Tymczasem Ryan, który nie podziela poglądów swojego teścia, ma pewne opinie na temat bieżących wydarzeń w kraju, co doprowadza do szokującej zapowiedzi z jego strony. Co zrobi bohater? Unikający okazywania emocji po śmierci ojca Mike w końcu zaczyna myśleć o nim tak pozytywnie, jak nie był w stanie nigdy za jego życia. U córek Baxterów też spore zmiany – Kristin ma nowy pomysł na biznes, a Mandy zmienia styl ubioru swojego męża Kyle’a na bardziej pasujący do jego nowej korporacyjnej pracy.

Początkowo sezonu 7. wcale miało nie być. Po 6. sezonie serial został zdjęty z anteny. Powód nie był dokładnie znany, jednak pojawiły się spekulacje, jakoby jedną z przyczyn były konserwatywne poglądy Tima Allena oraz jego wypowiedzi na temat polityki zarówno w zwykłych wywiadach, jak i programach typu reality show. Jednak po długich negocjacjach udało się go wskrzesić!

W jednym z wywiadów Nancy Travis, wcielająca się w rolę Vanessy Baxter, opowiedziała, jak zapatruje się na kontynuacje serialu i co myśli o scenariuszu:

W żadnym programie telewizyjnym, w żadnym serialu nie ma teraz postaci, która mogłaby konkurować z Mikiem Baxterem. To, że ludzie wrócili do nas po rocznej przerwie, jest świadectwem tego, jak wiernymi fanami byli przez ten cały czas! Dodatkowo, serial ma teraz również grono nowych odbiorców!

Co jeszcze przydarzy się w najnowszym sezonie serialu? Jak potoczą się dalsze przygody rodziny Baxterów? Tego wszystkiego dowiemy się już w poniedziałek 7 stycznia o godz. 21:05 tylko na FOX Comedy!

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *