Kanał FOX Comedy przygotował niespodziankę dla widzów, którzy czekają na kolejne przygody rodziny Pritchettów, Dunphych i Tuckerów. 23 listopada 2016 roku o godzinie 21:00 zostaną wyemitowane 2 pierwsze odcinki 7. sezonu serialu “Współczesna rodzina”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału FOX Comedy

Twórcy serialu, a wśród nich Steven Levitan, ojciec takich produkcji jak “Ja się zastrzelę”, “Zakręcony” i “Christopher Lloyd”, niezmiennie poszukają nowych inspiracji i nie pozwalają widowni się nudzić. Mimo 6-letniej obecności na antenie, serial ani na chwilę nie przestaje bawić i zaskakiwać.

W tym sezonie Claire (Julie Bowen, “Farciarz Gilmore”, “Szefowie wrogowie”) i jej mąż Phil (Ty Burrell, “Muppety: Poza prawem”) uświadamiają sobie, że ich dzieci dorastają: najmłodszy syn Luke jest już w drugiej klasie liceum, a Alex wybiera się na uniwersytet. Mitchell (Jesse Tyler Ferguson, “Nieuchwytny”) przechodzi małą, wewnętrzną zmianę, gdy uświadamia sobie, że zwolnienie z pracy może być dla niego błogosławieństwem i możliwością stworzenia nowej definicji siebie. Tymczasem Jay, w tej roli niezrównany Ed O’Neill, znany m.in. z serialu “Świat według Bundych”, i Gloria zaczynają poszukiwania przedszkola dla syna. Czy wychowywanie energicznego chłopca, okaże się dla Jaya dużym wyzwaniem?

Barwni aktorzy i twórcy jednej z najśmieszniejszych serialowych familii, są nieustannie doceniani licznymi nagrodami. Serial ma na swoim koncie aż 50 nagród i 184 nominacje. Swoją 5. z rzędu nagrodą Emmy produkcja pobiła rekord ustanowiony przez “Frasier”, stając się jedynym w historii serialem, który zdobył, aż 5 statuetek z rzędu, w kategorii wybitny serial komediowy. Ale to jeszcze nie koniec sukcesów, sam Ed O’Neill, był 3-krotnie nominowany do nagrody Emmy jako najlepszy aktor drugoplanowy w serialu komediowym. Podobnie jak Sofia Vergara, która, za rolę w serialu, 3-krotnie otrzymała nominację do Złotego Globu.

Czym tym razem serialowi bohaterowie rozśmieszą telewidzów? 2 pierwsze odcinki serialu zostaną wyemitowane już 23 listopada na FOX Comedy.

To jeszcze nie koniec barwnych rodzinnych perypetii w wykonaniu rodziny Pritchettów, Dunphych i Tuckerów. Twórcy serialu już zapowiedzieli powrót w 8. sezonie.

Źródło: FOX Networks Group

Share and Enjoy !

0Shares
0 0