Nowe odcinki „Królikuli” na antenie Boomeranga

W poniedziałek, 21 listopada 2016 roku o godzinie 16:15, ruszają nowe przygody Królikuli na antenie Boomeranga. W kolejnych odcinkach pierwszego sezonu królik-wampir postanowi zatrudnić ducha, dla którego ma wyjątkową misję.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Boomerang

Królikula to wyjątkowy królik-wampir. Wypicie warzywnego soku dostarcza mu supermocy, dzięki której nie raz udało mu się wybrnąć z wielkich tarapatów.

W nowych odcinkach Królikula razem z Chesterem i Haroldem postanowi spłatać figla swojej opiekunce Minie i trochę ją nastraszyć. Aby uzyskać jak najlepszy efekt, przyjaciele postanowią zatrudnić prawdziwego ducha. Królikulę czeka również nietypowa wizyta. W mieszkaniu odwiedzi go przerażający gość – ogromny i głośno krzyczący niedźwiedź.

Bohater będzie miał też okazję przekonać się, jak wyglądałoby jego życie bez supermocy, którą daje mu picie soków. Przypadkiem, po przekręceniu srebrnego pierścienia, bohater zostanie zamieniony w zupełnie zwyczajnego królika. Informacja o tym fakcie wstrząśnie jego przyjaciółmi, a jak zareaguje sam zainteresowany? O tym będzie można przekonać się oglądając nowe odcinki serialu.

Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu „Królikuli” w poniedziałek, 21 listopada. Emisja codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15 na antenie Boomeranga.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *